GRUPA HULAJNOGOWA

Jest nas kilkanaście tysięcy!

Swoją przygodę z hulajnogą elektryczną warto zacząć od dołączenia do Grupy Elektryczne hulajnogi i skutery. Są tu już tysiące osób z całej Polski, które złapały bakcyla jazdy na e-hulajnodze! Chętnie dzielą się one swoją wiedzą, poradami i ostrzeżeniami. Często zaczynają znajomość w świecie wirtualnym, aby poznać się na żywo na jednym z hulajnogowych zlotów, które są organizowane w wielu miastach i przyciągają coraz szersze rzesze fanów Urządzeń Transportu Osobistego, czyli UTO. Jeśli nasza Grupa wyda Ci się wartościowa będzie nam miło, gdy zaprosisz do niej również swoich znajomych. Im więcej nas tutaj, tym więcej cennych informacji i porad dostępnych dla każdego grupowicza. Serdecznie zapraszamy!

Nie wiesz? Pytasz i wiesz!

Dzięki zaangażowaniu grupowiczów znajdziesz u nas mnóstwo cennych informacji. Grupa jest prawdziwą kopalnią wiedzy, zarówno dla początkujących użytkowników e-hulajnóg, jak i dla tych zaawansowanych, którzy na UTO zjedli zęby (to oczywiście żart). Użytkownicy dziesiątek dostępnych na rynku modeli chętnie dzielą się swoimi wrażeniami z jazd, recenzując kupiony przez siebie sprzęt i szczerze mówiąc o jego plusach i minusach. Grupowicze z bogatą wiedzą techniczną dzielą się informacjami, jak sprawnie i tanio poradzić sobie z różnego rodzaju usterkami. U nas sprawdzisz realne parametry sprzętu, o zakupie którego dopiero myślisz, zapytasz o prawidłowe ustawienia, słowem – dowiesz się więcej, niż chciałby powiedzieć Ci sprzedawca.

Najbardziej wszechstronna

Grupa Elektryczne hulajnogi i skutery jest otwarta na wszelkie modele sprzętu. Nie skupiamy się na żadnej konkretnej marce e-hulajnóg, czy wybranym producencie. Mile widziani są u nas fani hulajnóg szybkich i wolnych, mocnych i słabych, małych i dużych, panie i panowie, mieszkańcy metropolii i małych miasteczek. Troszczymy się o to, aby każdy czuł się tutaj jak u siebie. Nie nabijamy się z tych, którzy jeżdżą tanimi hulajkami ani nie hejtujemy tych, którzy jeżdżą hulajkami drogimi. Zapraszamy wszystkich i wszystkich traktujemy równo, żeby liczba osób poruszających się po Polsce na UTO była coraz większa. Dołącz do nas już teraz.

Dołącz i skorzystaj!

Nasza Grupa jest miejscem wyjątkowym ze względu zasób wiedzy, jaką zupełnie gratis można na niej pozyskać. Ale to nie wszystko! Działamy prężnie, aby dać grupowiczom jeszcze więcej. Organizujemy konkursy z nagrodami, współpracujące z nami serwisy i sklepy wrzucają u nas od czasu do czasu kody rabatowe na oferowane przez siebie usługi i produkty. Dzięki tym bonusom daje się niekiedy zaoszczędzić naprawdę niezłą kasę. Intensywnie pracujemy nad tym, aby nasz pakiet korzyści dla grupowiczów szybko się rozrastał i powodował u Ciebie coraz większą radość i żywsze bicie serca. Jeśli wszystkie te informacje o Grupie przekonały Cię, aby do niej dołączyć, to wiesz już gdzie kliknąć…

ZOBACZ PORÓWNANIE