fbpx

SPRZEDAŻ E-HULAJNÓG
bardzo dynamicznie
rosnący rynek

WSPÓŁPRACA Z LIDEREM

Najlepszy wybór

ZWINNeMIASTO to lider w sprzedaży hulajnóg segmentu premium. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodących marek hulajnóg elektrycznych – Dualtron, Speedway, Kaabo, Skywalker, Egret, Urban, Etwow oraz partnerem firmy Micro. Wspólnym mianownikiem wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów jest ich najwyższa jakość oraz stabilna cena detaliczna. Co więcej, nasi dostawcy to firmy, które są obecne na rynku od wielu lat. Ich produkty mają doskonałą opinię wśród klientów a tym samym zapewniają szybką rotację towaru i atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji. Doradzimy w doborze asortymentu, kierując się statystyką popytu z ostatnich lat i aktualnymi trendami zakupowymi.

TRZY FORMATY WSPÓŁPRACY

Dla małych i dużych

Jako jedyni na rynku mamy do zaoferowania aż trzy zróżnicowane formaty współpracy, których wybór zależy wyłącznie od Państwa decyzji. Po pierwsze SHOP-IN-SHOP, po drugie PRO-SHOP i wreszcie POP-UP-STORE. Dzięki temu możesz dostosować format współpracy w zależności od wielkości planowanej inwestycji oraz preferowanych kanałów dystrybucji. Niezależnie od tego, czy masz działający od lat wielki salon stacjonarny, zajmujący się sprzedażą rowerów, czy dopiero chcesz spróbować swoich sił w branży e-hulajnóg, mamy dla Ciebie dobrze przygotowaną i zyskowną ofertę.

Hulajnoga elektryczna Kaabo w akcji.

PRO-SHOP

Odjedź konkurencji

Format sprzedaży, który wiąże się z możliwością przedstawienia klientom najpełniejszej oferty hulajnóg segmentu premium na rynku. Dzięki szerokości asortymentu, posiadaniu w ofercie również akcesoriów i części zamiennych, pozwala on na budowę lokalnej społeczność użytkowników, skupionej wokół sklepu. Ten format przynosi zdecydowanie największe obroty i jest najlepszym rozwiązaniem dla Partnerów, którzy na stałe chcą się związać z branżą i poważnie myślą o inwestycji w ten obszar działalności. W przypadku PRO-SHOP możliwe jest uzyskanie wyłączności na sprzedaż na danym obszarze.

SHOP-IN-SHOP

Kilka metrów wystarczy

Oferta dla Partnerów, którzy posiadają sklep stacjonarny z innym asortymentem (rowery, skutery…) i chcieliby przeznaczyć część powierzchni wystawowej na hulajnogi. Ten format współpracy wymaga zaledwie kilku metrów kwadratowych powierzchni. W ramach zamawianego pakietu otrzymujesz stand na hulajnogi klasyczne oraz zestaw kilku hulajnóg klasycznych oraz elektrycznych. Nie narzucamy żadnego konkretnego zestawu modeli, czy kolorów, chętnie służymy natomiast naszym kilkuletnim doświadczeniem, aby doradzić taki zestaw, który zapewnia największą rotację towaru.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.