Chcesz zostać
naszym partnerem?

Jesteśmy liderem polskiego rynku hulajnóg premium i oficjalnym dystrybutorem na nasz kraj wielu wiodących marek, takich jak Dualtron, Speedway, Zero, Egret, Urban, Etwow.

Wierzymy, że w Polsce jesteśmy dopiero na początku drogi, jeśli chodzi o Urządzenia Transportu Osobistego (UTO). Mamy absolutną pewność, że elektromobilność jest przyszłością miejskiego transportu i że rynek ten będzie bardzo dynamicznie rósł. Poza świetnymi produktami mamy do zaproponowania atrakcyjny system prowizyjny, zaplecze logistyczne, pełną opiekę serwisową oraz niezbędne szkolenia.

W chwili obecnej szukamy partnerów we wszystkich głównych miastach Polski, poza Warszawą i Krakowem. Jeśli prowadzisz już salon sprzedaży stacjonarnej, np. z rowerami i uważasz, że nasze hulajnogi będą dobrym uzupełnieniem Twojej oferty napisz. Zapraszamy też osoby będące zainteresowane otwarciem zupełnie nowego punktu sprzedaży z produktami z naszej oferty.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.