TEAM SCOOTISLAND

Poznajcie

młodych riderów

z Teamu Scoot Island!

Team Sccootisland - Paweł

paw_kor

Paweł

Jak według Pawła wygląda piekło? Nie ma tam hulajnóg! Jego całe życie kręci się wokół hulajnogi. Co najbardziej lubi robić? Jeździć na hulajnodze. Hobby? Hulajnogi. Cały wolny czas spędza na skateparku. I on tak od zawsze… Na skateparku jest częściej niż w domu. Nawet mama Pawła twierdzi, że dla niego dom to tylko hotel, do którego wraca jeść i spać…

Od jazdy na hulajnodze nie powstrzyma go nawet zima. Jest śnieg? Założy kurtkę, weźmie szuflę i pójdzie odśnieżać skatepark… a potem będzie jeździł. Nie pytajcie go o łatwe tricki. To, co dla Pawła jest proste, dla kogoś innego może stanowić nieosiągalny szczyt marzeń. Ze swoimi skillami mógłby cwaniakować, ale to nie jego styl. Pozostaje skromnym gościem, który woli, kiedy zamiast słów przemawiają umiejętności. Jest miły, pomocny i zawsze służy radą początkującym riderom.

Paweł to pełny inicjatywy chłopak, który sypie pomysłami, jak z rękawa! Ma dobre umiejętności organizacyjne i charyzmę – nie musi podnosić głosu, żeby być wysłuchanym. Cechuje go odpowiedzialność i punktualność: woli przyjechać 30 minut przed czasem, niż 5 minut za późno.

Mocno dba o kondycję i wytrzymałość. Nie uznaje biernego odpoczynku. Leżenie plackiem na plaży nie jest dla niego. Woli chodzić po górach – pierwszy raz wszedł na Śnieżkę, gdy miał zaledwie 3 lata! W szkole jeździł na zawody biegowe (najlepiej sobie radzi na długich dystansach). Ciężko trenuje i wciąż opracowuje nowe combosy. Dużo czasu spędza na drążkach. Lubi też odwiedzić trampoliny i porobić salta. Wszystko czego się podejmuje stara się przełożyć na hulajnogi i właśnie w tym tkwi tajemnica jego sukcesu!

TEAM SCOOTISLAND KACPER

kvcpeeer

KACPER

Człowiek, który nie przepuszcza żadnej okazji na dobrą zabawę! Daleko mu do wyciszonego młodzieńca w typie samotnika i domatora. Dla Kacpra znajomi są jak tlen – kiedy ma obok siebie zgraną ekipę, czuje, że żyje! Ci, którzy go znają, wiedzą, że kiedy Kacper ma dzień wolny, nie ma co dzwonić przed 15:00, bo pewnie śpi.

Kacper specjalizuje się w trickach nie tylko na hulajnodze. Dajcie mu piłkę, a zobaczycie, co jeszcze potrafi! Zarówno z tą do nogi, jak i tą do kosza! Akrobatyka i drążki też nie są mu obce. Oprócz aktywności na świeżym powietrzu ceni również bardziej wygodną rozrywkę przed ekranem: strzelanie w CS:GO, rozwijanie postaci w LoL, czy wyścigi w Forza Horizon.

Jako fan motoryzacji, uwielbia nie tylko pograć lub poczytać o samochodach, ale również co nieco pogrzebać przy aucie. Jego marzenie to własne BMW M5 E60 – obiecuje, że kiedy już stanie się właścicielem tego pojazdu, nie zapomni o używaniu kierunkowskazów. Btw. Uważajcie, bo ten gość niedługo zaczyna kurs na prawo jazdy…

Kiedy ma coś do załatwienia, działa w żołnierski sposób: precyzyjnie, szybko i konkretnie. To zresztą widać po jego lakonicznym sposobie mówienia, przypominającym wojskowy styl. W starożytnej Sparcie stałby już pewnie na czele armii.

Ostatnio przypadło mu do gustu zwiedzanie opuszczonych miejsc (urbex). Ma zadatki na obiecującego biznesmena i własną definicję dobrej muzyki: rap i hip-hop. To też jedna z niewielu osób na świecie, która wybierając pizzę… weźmie taką z brokułami. Jeszcze bardziej nietypowe jest to, że kiedyś poszedł na stację paliw w ubraniu kowboja… Co, jak i dlaczego? O tym już musiałby sam opowiedzieć…

TEAM SCOOTISLAND WOJTEK

w0jtaz_

WOJTEK

Znacie kogoś, kto jest tak zajarany hulajnogą, że postawił quarter pipe przed domem? Tak, tak! Wojtek, od kiedy wpadł na ten pomysł, zbierał środki i informacje, projektował, znalazł stolarza, uczestniczył w budowie i teraz ma własną rampę do nauki trików!

Właśnie w takim pozytywnym zacięciu przejawia się jego charakter: jeśli coś sobie postanowi, nie spocznie dopóki tego nie zrealizuje. Bardzo lubi konkurować, a zdrowa rywalizacja go napędza. Kolega wykonał trik, którego Wojtek do tej pory nie robił? To go zmobilizuje i za chwilę też będzie umiał!

Chłopaki w jego wieku mają masę marzeń i planów na przyszłość, a on… nigdy się nad tym nie zastanawiał! Po prostu żyje chwilą – tym, co jest tu i teraz. Carpe diem!

Pasja Wojtka to nie tylko hulajnoga. Bardzo dobry jest również w speedcubingu (układanie kostki Rubika na czas)! Wielokrotnie brał udział w zawodach, uczestniczył nawet w Mistrzostwach Polski, na których zajął 5. miejsce! A wszystko zaczęło się od tego, że ktoś kiedyś przyniósł kostkę Rubika do szkoły…

W wolnym czasie lubi oglądać seriale (jego absolutny numer jeden to „Dom z Papieru”), pograć z bratem na Playstation w FIFĘ lub Fortnite’a oraz… gotować! Ten 13-latek (bardziej zaradny niż „Kevin sam w domu”) specjalizuje się w kuchni włoskiej opartej na makaronach: spaghetti, arrabbiata, śmietankowy z kurczakiem. Gdy przygotowuje pizzę, własnoręcznie wyrabia ciasto, a gdy smaży naleśniki, zawsze przewraca podrzucając – lądują na patelni tak gładko, jak Wojtek na hulajnodze

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.