fbpx

STIGO
ikona miejskiej
elektromobilności

MAŁE JEST PIĘKNE

Zaparkujesz go wszędzie

Stigo powstał z myślą o posiadaczach kamperów i jachtów. Stał się on rozwiązaniem najczęstszego problemu tych osób, które z jednej strony mają bardzo niewiele miejsca na magazynowanie czegokolwiek a z drugiej zawsze jakiś dystans do pokonania. Szybko okazało się jednak, że Stigo rozwiązuje o wiele więcej problemów, których doświadczają wszyscy mieszkańcy współczesnych miast. Czasochłonne dojazdy, zakorkowane ulice, uciążliwe poszukiwanie coraz droższych miejsc parkingowych, hałas, spaliny… Dzięki Stigo mamy wreszcie komfortowy i lekki pojazd, który potrzebuje do zaparkowania 38 x 48 cm, składa się w 2-3 sekundy, po złożeniu można go ciągnąć za sobą jak zwykłą walizkę, porusza się bezszelestnie, nie emituje żadnych zanieczyszczeń. Stigo jest idealnym uzupełnieniem każdego samochodu, bez problemu można go też zabrać do tramwaju, metra, autobusu. Jeśli często pokonujesz kilkukilometrowe odległości w obrębie miasta bardzo szybko docenisz atuty Stigo.

EKONOMIA I EKOLOGIA

Czy można przejechać 100 km za 70 groszy?

Stigo można. W wersji z dwoma akumulatorami na naładowanie skutera do pełna zużyjemy 0,4 kWh energii. Przy aktualnych cenach prądu dla indywidualnych odbiorców, które kształtują się na poziomie 0,60 zł/kWh i przy założeniu, że do przejechania 100 km będziemy musieli naładować Stigo do pełna 3 razy rachunek jest prosty: 1,2 kWh x 0,60 zł = 0,72 zł… Jeśli dodatkowo weźmiemy pod uwagę brak konieczności wykupienia ubezpieczenia, brak wydatków na przeglądy i serwisowanie, możliwość parkowania dosłownie wszędzie bez żadnych opłat, okazuje się, że Stigo jest niezwykle tanim rozwiązaniem. Dodatkowym atutem przemawiającym za Stigo jest też ekologia. Zerowa emisja spalin i omalże zerowa emisja hałasu to coś, o czym marzy chyba każdy mieszkaniec dużego miasta.

JAKOŚĆ NIE DO POBICIA

Wytrzymałość i bezawaryjność to wizytówka Stigo

Stigo naprawdę trudno popsuć. Już na etapie projektowym szczególny nacisk położono na niezawodność konstrukcji. Estoński design z założenia nacechowany jest prostotą, a wiadomo, im mniej elementów, tym mniejsze prawdopodobieństwo awarii. Podczas produkcji Stigo wykorzystuje się jedynie najlepszej jakości materiały i komponenty, tylko i wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Aluminiowa rama, która jest jednocześnie super wytrzymała i niezwykle lekka, opony marki Kenda, hamulce firmy Tektro, baterie Samsunga. To wszystko pozwala producentowi zaoferować klientom pełne 2 lata ochrony gwarancyjnej. Co jest absolutnym ewenementem w pojazdach tego typu gwarancja ta obejmuje również baterie.

RADOŚĆ Z JAZDY

Szybko, komfortowo i zawsze na czas

Mając Stigo masz o wiele więcej, niż najszybciej składany miejski skuter elektryczny na świecie, zyskujesz luz i święty spokój. Nie tracisz czasu na szukanie miejsca do parkowania, nie potrzebujesz specjalnej infrastruktury do naładowania swojego pojazdu. W związku z niezawodnością Stigo i śmiesznie niskimi kosztami jego użytkowania nie musisz też martwić się kwestią przeglądów i napraw. Pozostaje Ci jedynie cieszyć się jazdą i z każdym przejechanym kilometrem przekonywać kolejne osoby, że do pokonania kilku kilometrów w mieście Stigo to często najlepszy wybór.

Polecamy też:

Dualtron Spider
11 999,00 
Kaabo Mantis 48V 13Ah
4 999,00