fbpx

PROFESJONALNE HULAJNOGI
tylko od wiodących
producentów

Hulajnoga elektryczna Dualtron X.

NAJSZYBSZE HULAJNOGI ŚWIATA

Dualtron

Marka, która budzi zasłużony podziw w świecie hulajnóg elektrycznych. Dualtron należy do Koreańskiej firmy Minimotors, która tworzeniem e-hulajnóg zajmuje się od 1999 roku – czasy kiedy o hulajnogach elektrycznych słyszało w Polsce może jakieś 15 osób, a część obecnych użytkowników nawet się nie urodziła… Jeśli interesuje nas sprzęt najwyższej jakości, a cena nie gra roli, temu producentowi śmiało możemy zaufać! Dualtron już na starcie wyprzedził konkurencję, a pozycję rynkowego lidera niezmiennie utrzymuje do dzisiaj. Komponenty, z których buduje hulajnogi zapewniają ekstremalne osiągi. Dualtron oferuje możliwości, o jakich konkurencja nawet nie marzy. Każdy ich produkt to techniczny majstersztyk. Jeśli chcemy mieć hulajnogę najlepszą z najlepszych, wiemy, jaką markę wybrać!

Hulajnoga elektryczna Speedway Mini 4 Pro

MIEJSKI STYL

Speedway

Za modelami hulajnóg Speedway stoi Minimotors, czyli koreański właściciel marki Dualtron. Koreańczycy rozumieją, że nie każdego stać na produkty z absolutnego topu i nie wszyscy potrzebują tak ekstremalnych hulajnóg. Po co klient ma płacić za niebotyczne parametry i ogromne możliwości hulajnogi, jeśli nie będzie w stanie ich wykorzystać? E-hulajnogi Speedway to doskonała propozycja dla osób stawiających na solidność i niezawodność, a jednocześnie szukających praktycznych rozwiązań. Bogata oferta modeli sprawia, że łatwo wybrać coś dla siebie. Zmniejszenie maksymalnych osiągów (względem modeli Dualtron) nie pociąga za sobą uszczerbku na jakości wykonania, a wpływa na zmniejszenie ceny. Takie rozwiązanie satysfakcjonuje wielu klientów!

Hulajnoga elektryczna Kaab o Wolf Warrior 11+ wersja Adventure

SPRAWDZONE NA CAŁYM ŚWIECIE

Kaabo

Firma o imponującym tempie rozwoju! Na rynku hulajnóg elektrycznych pojawiła się w 2013 roku. Twórcom Kaabo wystarczyło siedem lat, aby przekroczyć liczbę 100 partnerów handlowych na całym świecie i opatentować ponad 40 własnych rozwiązań konstrukcyjnych… a wciąż nie powiedzieli ostatniego słowa! Ich hulajnogi to doskonale opracowane, przemyślane i świetnie wykonane pojazdy. Jakość producenta podbija również fakt, że w niektórych modelach Kaabo wykorzystywane są komponenty stosowane w (zazwyczaj droższych) hulajnogach Minimotors. Ale to nie znaczy, że bazują tylko na gotowych rozwiązaniach. To przecież e-hulajnoga stworzona przez Kaabo zupełnie od podstaw – Wolf Warrior 11 – została wybrana najlepszą hulajnogą na świecie w 2020 roku!

Hulajnoga elektryczna Ultron T10.

SUPER OSIĄGI

Ultron

Hulajnogi elektryczne Ultron odniosły sukces w Azji, okazały się hitem na rynku rosyjskim, a od 2021 roku możne je kupić również w Polsce! Marsz producenta na podbój Europy nikogo nie powinien dziwić. E-hulajnogi Ultron cechują się rewelacyjnymi osiągami, solidnym wykonaniem, zadowalającą funkcjonalnością oraz niesamowitą dbałością o detale. Producent słynie z tego, że uwielbia ulepszać swoje dotychczasowe modele i szpikować je kolejnymi bajerami. Hulajnogi elektryczne Ultron jeżdżą coraz dalej, coraz dłużej i coraz szybciej. Wejście producenta na polski rynek jest doskonałym momentem do zakupu e-hulajnogi Ultron. Jeśli firma nadal będzie rozwijała się w takim tempie, jak obecnie, ich produkty niedługo mogą kosztować znacznie więcej…

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e Viper Scooter

INNOWACYJNOŚĆ

NAMI

Mało kto potrafi z takim impetem wejść na rynek i wywołać niepokój wśród konkurencji… jeszcze przed wypuszczeniem pierwszego modelu! Producenci zapowiadali swoje sprzęty jako hulajnogi idealne, pozbawione wszelkich wad i mankamentów, a ich słowa znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości! E-hulajnogi NAMI są dopracowane w każdym detalu. Elementy, które u konkurencji bywają piętą Achillesa, tutaj są jak… róg obfitości! Znalezienie słabych punktów w hulajnodze NAMI jest zadaniem trudniejszym, niż przetrwanie na wyspie pełnej jadowitych węży. Producenta najlepiej definiuje sama nazwa firmy, która po rozwinięciu brzmi: „New Age Miblity Innovation”. Nie mamy wątpliwości, że wraz z pojawieniem się NAMI, nadszedł czas na „Nową Erę Mobilnych Innowacji”!

NAJLEPSZE KLASYKI

Micro

Ten szwajcarski producent znany jest przede wszystkim z bardzo bogatej linii klasycznych hulajnóg dla dzieci. Pierwsza hulajnoga Micro pojawiła się w 1997 roku i od razu podbiła serca użytkowników na całym świecie. Dziś Micro ma również wiele bardzo ciekawych modeli hulajnóg przeznaczonych dla młodzieży i dorosłych. Ich produkty to zawsze przemyślane w każdym detalu, trwałe i praktyczne projekty. Co ważne, zwłaszcza w przypadku hulajnóg dla dzieci, zanim trafią na rynek są one zawsze dokładnie testowane. Od kilku lat szwajcarska firma coraz śmielej wchodzi też na rynek hulajnóg elektrycznych.

hulajnoga wyczynowa Madd Gear MGP

ARE YOU MADD ENOUGH?

Madd Gear

Założona w Australii w 2002 roku firma od samego początku kierowała się wizją wprowadzenia australijskiej kultury outdoorowej do skate parków całego świata. Portfolio hulajnóg wyczynowych MGP to produkty dla początkujących riderów oraz dla tych, którzy latają już od dawna i wysoko! Niezależnie od tego na ile lat się czujesz, jeżdżąc na hulajnogach Madd Gear możesz mieć pewność, że każdy produkt jest zaprojektowany i zbudowany z tą samą pasją i dbałością o szczegóły. W miarę ewolucji rynku MGP zawsze jest w czołówce, samo kreując nowe trendy,  Wraz z rozwojem świata zmienia się także Madd Gear, oferuje coraz doskonalsze hulajki, dzięki którym każdy rider może marzyć coraz śmielej o niesamowitych ewolucjach. Pozostaje tylko pytanie are you Madd enough?

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.