fbpx

Poznaj rodzinę Mantisów

i skorzystaj

z programu 500+!

zwinne miasto poznaj rodzinę mantisów zbliżenie

Hulajnogi elektryczne dla każdego

Rodzina Mantisów

Poznaj rodzinę Mantisów! Każdy z 7 modeli hulajnóg elektrycznych jest na swój sposób wyjątkowy, dlatego z pewnością znajdziesz taki, który skradnie Twoje serce. Marka Kaabo jest znana na całym świecie oraz cieszy fanów dużej prędkości, jak i tych stawiających na spokojniejszą jazdę, do wyboru do koloru.

Weź także udział w konkursie 500+, dzięki któremu możesz wygrać 6000 zł. Jego zasady są wyjaśnione w regulaminie znajdziesz tutaj. W skrócie – należy dokonać zakupu hulajnogi (internetowo lub stacjonarnie), na naszej grupę facebookowej Elektryczne hulajnogi i skutery dodać recenzję z #poznajrodzinęmantisów oraz zachować dowód zakupu. Twórca najciekawszej recenzji zostanie zwycięzcą.

Nie czekaj i dołącz do członków Mantisowej rodziny!

Kaabo Mantis 8

Choć hulajnogi z serii Kaabo Mantis 8 są najmłodszymi przedstawicielami rodziny Mantisów, nie dajcie się zwieść ich smukłym kształtom – to wciąż hulajnogi dla dorosłych! Szukając dobrej, lekkiej i niezbyt dużej hulajnogi, warto spojrzeć na „ósemki”. Ich konstrukcja sprawia, że nie zajmują wiele miejsca, a prosty i szybki system składania umożliwia łatwy transport.

Trzeba przyznać, że hulajnogi elektryczne Kaabo Mantis 8 mają sporo do zaoferowania! Jeden silnik? Dwa silniki? Standardowa bateria? Powiększona? Spełniają różne oczekiwania i każdy może wybrać model idealnie dopasowany do swoich potrzeb!

Wszystkie hulajnogi z serii Mantis 8 są wyposażone w upragnione przez wielu klientów opony bezdętkowe. Dodatkowo polecamy spojrzeć na szerokość opon, a zaraz na twarzy pojawi się uśmiech, bo wiadomo, że jazda będzie komfortowa! A Wy już jeździliście? Może najwyższy czas!

Kaabo Mantis 10

Gdyby w naszej rodzinie Mantisów „dziesiątki” były dziećmi – rodzice byliby dumni. Gdyby były rodzicami – stanowiłyby autorytet dla dzieci. Dlaczego? Bo hulajnogi elektryczne Kaabo Mantis 10 sprzedają się same! Wystarczy zobaczyć jedną, a już nie chce się oglądać żadnej innej.

To flagowa seria i kompania reprezentacyjna rodziny Mantisów. Idealnie wyważony stosunek jakości do ceny, gdzie precyzja wykonania idzie w parze z bezawaryjnością. Hulajnogi Kaabo Mantis 10 na nowo definiują słowo „wygoda”! Ich duże, 10-calowe koła w połączeniu ze świetnym zawieszeniem, pozwalają swobodnie przemykać nawet po nierównej nawierzchni.

Producenci nie zapomnieli również o efektownym designie. Hulajnogi prezentują się zjawiskowo, miło dla oka, a po włączeniu bocznego oświetlenia nie można oderwać od nich wzroku! Nie wierzycie? Sprawdźcie! 

Kaabo Mantis GT

Skrótem „GT” oznacza się samochody sportowe o wysokich osiągach. Nie inaczej jest w przypadku hulajnóg elektrycznych z rodziny Mantisów! Seria Kaabo Mantis GT to hulajnogi dla osób, które lubią prędkość. Czym szybsza jazda, tym większą odczuwasz radość? Szukasz czegoś, co oferuje duży zasięg, żeby móc jak najdłużej delektować się jazdą? Możesz przestać szukać – właśnie znalazłeś!

Hulajnogi Kaabo Mantis GT dostarczą sporego zastrzyku endorfin i adrenaliny (przy czym polecamy korzystać ostrożnie). Jak przystało na modele GT, ich jakość opiera się nie tylko na mocy płynącej z dwóch silników. Szybko docenicie również efektywne, w pełni hydrauliczne hamulce, miękką amortyzacji, zapewniającej komfortową jazdę, czy wytrzymałą, lekką ramę i duże koła. To hulajnogi dla tych, którzy mają gdzie się rozpędzić! 

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.