O nas

Jak zaczęła się nasza historia?

ZWINNeMIASTO to jeden z pierwszych w Polsce sklepów, które specjalizują się w profesjonalnych hulajnogach elektrycznych, a przede wszystkim pierwsze takie miejsce na mapie Poznania. Dzięki obecności na rynku już od 2017 roku, jesteśmy specjalistami w dziedzinie hulajnóg i z przyjemnością pomożemy Ci w każdej sprawie. Z dużą dozą obiektywizmu doradzimy przy wyborze modelu dopasowanego do Twoich potrzeb, a także wyjaśnimy, jak dbać o hulajnogę, by spędziła z Tobą wiele szczęśliwych lat. Podobnie ważna jest bezpieczna jazda, stosująca się do przepisów – dysponujemy dużą wiedzą również w tej kwestii.

ZWINNeMIASTO to nie tylko sklep z hulajnogami – posiadamy profesjonalny serwis gwarancyjny, który zapewnia stały dostęp do oryginalnych części zamiennych. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Hulajnogi elektryczne

Hulajnogi wyczynowe

Hulajnogi tradycyjne

Akcesoria

Serwis gwarancyjny

U nas nie ma mowy o kupnie kota w worku – każdy model z naszej oferty jest dostępny do jazdy próbnej. Możesz sam/a sprawdzić, którą hulajnogę użytkuje Ci się najlepiej. Doskonale wiemy, że każdy ma własne preferencje i przetestowanie sprzętu jest najlepszym sposobem na wybranie „tej jedynej”.

Zwinne Miasto z pewnością jest posiada najbardziej rozbudowaną ofertę pod względem hulajnóg premium. Wśród nich znajdziemy:

Dualtron – jest częścią legendarnej firmy Minimotors i od dawna pozostaje rynkowym liderem; zapewnia ekstremalne osiągi, dzięki którym poczujesz, że Dualtron to najlepsza marka hulajnóg

Ultron – są to hulajnogi o niesamowitych osiągach, solidnym wykonaniu, a także godną podziwu starannością; rozwija się niewiarygodnie szybko i z identyczną prędkością zdobywa światowe rynki

NAMI – marka, która zapoczątkowała Nową Erę Mobilnych Innowacji, jak głosi jej nazwa; jej pierwsza hulajnoga jest uważana za idealną, przez co NAMI zdecydowanie wywołuje niepokój wśród konkurencji – a to dopiero początek!

ZOBACZ PORÓWNANIE