KONTAKT

LOKALIZACJA

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Możesz się dostać do nas przede wszystkim w dwojaki sposób – autem lub komunikacją miejską (ewentualnie hulajnogą, jeśli już takową posiadasz). Sklep znajduje się po lewej stronie dużego biurowca Mercator, którego ciężko nie zauważyć.

Jeśli podróżujesz komunikacją miejską: wybierz tramwaj numer 6 lub 8, dzięki któremu dotrzesz na przystanek Św. Michała. Następnie skręć w ul. Świętego Michała i idź prosto przez 10 minut. ZWINNeMIASTO będzie po Twojej lewej stronie.
Innym wyjściem jest dojechanie do Ronda Śródki tramwajem numer: 3, 6, 7, 8, 10, 13, 16 lub 17, a więc wybór jest duży. Z tego miejsca należy iść prosto ul. Podwale przez dłuższy czas, po czym skręcić w prawo w ul. Małachowskiego. Po kilku minutach dotrzesz do ul. Św. Michała, gdzie musisz pójść w lewo. ZWINNeMIASTO będzie po Twojej lewej stronie.

Jeśli podróżujesz autem: na Rondzie Śródka wybierz ul. Warszawską, która prowadzi w stronę Swarzędza, po przebyciu 400 m na pierwszych światłach skręć w lewo w ul. Św. Michała i jedź prosto, aż zobaczysz biurowiec po lewej stronie. Aby zaparkować auto i móc swobodnie wejść do sklepu, przejedź przez bramki parkingowe i odbierz bilet. Nie bój się kosztów parkingu – pierwsze 20 minut jest GRATIS! Powyżej tego czasu opłata za pierwszą godzinę wynosi 4 zł, za każdą następną 3 zł/h.

NASI PRODUCENCI

ZOBACZ PORÓWNANIE