ZWINNeMIASTO

Kontakt

 

Zwinne Miasto hulajnoga elektryczna z ulicy

Zadzwoń, napisz lub przyjdź!

ZWINNeMIASTO

Adres: ul. Św. Michała 43, Poznań
Telefon: 517 130 245
Mail: halo@zwinnemiasto.pl
Godziny otwarcia: pn-pt: 12-18

Napisz do nas na:

Instagramie: @zwinnemiasto_electric
Facebooku: Zwinne Miasto

W naszej ofercie znajdziecie hulajnogi elektryczne, hulajnogi wyczynowe i hulajnogi tradycyjne. Nasze hulajnogi są znane na całym świecie, a użytkownicy uwielbiają je z kilku prostu powodów – cechuje je najwyższa jakość, niesamowite parametry i komfort jazdy. Stawiamy przede wszystkim na najlepsze hulajnogi, a więc segment premium, jednak z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja

Jak do nas dojechać?

Możesz się dostać do nas przede wszystkim w dwojaki sposób – autem lub komunikacją miejską (ewentualnie hulajnogą, jeśli już takową posiadasz). Sklep znajduje się po lewej stronie dużego biurowca Mercator, którego ciężko nie zauważyć.

Jeśli podróżujesz komunikacją miejską: wybierz tramwaj numer 6 lub 8, dzięki któremu dotrzesz na przystanek Św. Michała. Następnie skręć w ul. Świętego Michała i idź prosto przez 10 minut. ZWINNeMIASTO będzie po Twojej lewej stronie.
Innym wyjściem jest dojechanie do Ronda Śródki tramwajem numer: 3, 6, 7, 8, 10, 13, 16 lub 17, a więc wybór jest duży. Z tego miejsca należy iść prosto ul. Podwale przez dłuższy czas, po czym skręcić w prawo w ul. Małachowskiego. Po kilku minutach dotrzesz do ul. Św. Michała, gdzie musisz pójść w lewo. ZWINNeMIASTO będzie po Twojej lewej stronie.

Jeśli podróżujesz autem: na Rondzie Śródka wybierz ul. Warszawską, która prowadzi w stronę Swarzędza, po przebyciu 400 m  na pierwszych światłach skręć w lewo w ul. Św. Michała i jedź prosto, aż zobaczysz biurowiec po lewej stronie. Aby zaparkować auto i móc swobodnie wejść do sklepu, przejedź przez bramki parkingowe i odbierz bilet. Nie bój się kosztów parkingu – pierwsze 20 minut jest GRATIS! Powyżej tego czasu opłata za pierwszą godzinę wynosi 4 zł, za każdą następną 3 zł/h.

zwinne miasto hulajnogi elektryczne srodek

DLACZEGO WARTO

Szeroka oferta i jazdy próbne

U nas nie ma mowy o kupnie kota w worku – każdy model z naszej oferty jest dostępny do jazdy próbnej. Możesz sam/a sprawdzić, którą hulajnogę użytkuje Ci się najlepiej. Doskonale wiemy, że każdy ma własne preferencje i przetestowanie sprzętu jest najlepszym sposobem na wybranie „tej jedynej”.

Zwinne Miasto z pewnością jest posiada najbardziej rozbudowaną ofertę pod względem hulajnóg premium. Wśród nich znajdziemy:

Dualtron – jest częścią legendarnej firmy Minimotors i od dawna pozostaje rynkowym liderem; zapewnia ekstremalne osiągi, dzięki którym poczujesz, że Dualtron to najlepsza marka hulajnóg

Ultron – są to hulajnogi o niesamowitych osiągach, solidnym wykonaniu, a także godną podziwu starannością; rozwija się niewiarygodnie szybko i z identyczną prędkością zdobywa światowe rynki

NAMI – marka, która zapoczątkowała Nową Erę Mobilnych Innowacji, jak głosi jej nazwa; jej pierwsza hulajnoga jest uważana za idealną, przez co NAMI zdecydowanie wywołuje niepokój wśród konkurencji – a to dopiero początek!

hulajnoga elektryczna zwinne miasto witryna

O nas

Profesjonalny sklep z hulajnogami

ZWINNeMIASTO to jeden z pierwszych w Polsce sklepów, które specjalizują się w profesjonalnych hulajnogach elektrycznych, a przede wszystkim pierwsze takie miejsce na mapie Poznania. Dzięki obecności na rynku już od 2017 roku, jesteśmy specjalistami w dziedzinie hulajnóg i z przyjemnością pomożemy Ci w każdej sprawie. Z dużą dozą obiektywizmu doradzimy przy wyborze modelu dopasowanego do Twoich potrzeb, a także wyjaśnimy, jak dbać o hulajnogę, by spędziła z Tobą wiele szczęśliwych lat. Podobnie ważna jest bezpieczna jazda, stosująca się do przepisów – dysponujemy dużą wiedzą również w tej kwestii.

ZWINNeMIASTO to nie tylko sklep z hulajnogami – posiadamy profesjonalny serwis gwarancyjny, który zapewnia stały dostęp do oryginalnych części zamiennych. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.