fbpx

MICRO MOBILITY
znakomite hulajnogi
dla dzieci i dorosłych

Hulajnogi klasyczne dla najmłodszych

HULAJNOGI DLA NAJMŁODSZYCH

Micro Mini Deluxe

Szwajcarskie Micro produkuje dziecięce hulajnogi już od 1997 roku. To firma, która w swojej ofercie ma najwięcej modeli świetnych hulajnóg dla dzieci w każdym wieku, zaczynając już od tych najmłodszych. Wszystkie modele Micro charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, przemyślaną pod kątem bezpieczeństwa konstrukcją i nieprzebranym bogactwem wzorów. Sztandarowym modelem, który na całym świecie sprzedał się już w setkach tysięcy egzemplarzy, jest dziecięca hulajnoga dla 2 i 3-latka Micro Mini Deluxe 3w1, która rośnie razem z maluchem. Dzięki systemowi demontowanego siedziska oraz wymiennych kierownic cieszyć z jazdy na niej mogą się dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat.

HULAJNOGI DLA NIECO STARSZYCH

Micro Sprite

Na sprzęcie Micro, zaprojektowanym specjalnie z myślą o starszych dzieciach, zawsze damy radę! Micro to hulajnogi, które podołają każdemu zadaniu i przetrwają niejedno. W ofercie znajdziemy między innymi super lekką hulajnogę Sprite, znakomity trójkołowy model hulajnogi balansowej Maxi i wiele innych. Niezależnie jaki model wybierzemy i na który z kolorów się zdecydujemy zawsze dostaniemy świetnie wykonany, trwały i bezpieczny sprzęt. Nawet jeśli jakiegoś modelu nie będzie już w produkcji, firma Micro daje nam gwarancję dostępności wszelkich części zamiennych przez 10 lat!

Hulajnogi klasyczne Micro dla dorosłych - model Flex Air

HULAJNOGI DLA DOROSŁYCH

Micro Flex Air

Z hulajnogi nigdy się nie wyrasta, natomiast bardzo często się w nią „wrasta”. Z roku na rok przybywa osób, które nigdy wcześniej na niej nie jeździły, a które decydują się zacząć korzystać z hulajnogi mając lat 30, 40 i więcej, czasami o wiele więcej… Niekiedy jest to spełnienie marzeń z dzieciństwa, niekiedy chłodna kalkulacja, podpowiadająca że jedna osoba, która ma do przejechania w mieście 2-3km, w drodze na spotkanie, do biura, czy urzędu, ma o wiele lepsze narzędzie do pokonania tego dystansu, niż autobus czy samochód. Dla nich wszystkich mamy do zaproponowania kilkanaście sprytnie pomyślanych, znakomicie wykonanych, trwałych, lekkich i praktycznych modeli.

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

Micro Sparrow

Swoją przygodę z elektromobilnością Micro Mobility rozpoczęło od stworzenia we współpracy z firmą Peugeot hulajnogi elektrycznej, która była dodatkiem do modelu 3008 SUV. Wkomponowana idealnie w bagażnik tego auta była świetnym
uzupełnieniem samochodu. Niewiele później, bo w 2015 roku, na rynek trafiła absolutnie unikatowa hulajnoga hybrydowa Emicro One. Dziś Micro ma też do zaproponowania bezpieczną e-hulajnogę, zaprojektowaną specjalnie z myślą o dzieciach w wieku od 7 lat.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.