MICRO MOBILITY
znakomite hulajnogi
dla dzieci i dorosłych

HULAJNOGI DLA NAJMŁODSZYCH

Testowane na dzieciach

Szwajcarskie Micro produkuje dziecięce hulajnogi już od 1997 roku. To firma, która w swojej ofercie ma najwięcej modeli świetnych hulajnóg dla dzieci w każdym wieku, zaczynając już od tych najmłodszych. Wszystkie modele Micro charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, przemyślaną pod kątem bezpieczeństwa konstrukcją i nieprzebranym bogactwem wzorów. Sztandarowym modelem, który na całym świecie sprzedał się już w setkach tysięcy egzemplarzy, jest dziecięca hulajnoga dla 2 i 3-latka Micro Mini Deluxe 3w1, która rośnie razem z maluchem. Dzięki systemowi demontowanego siedziska oraz wymiennych kierownic cieszyć z jazdy na niej mogą się dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat. W bogatym asortymencie Micro oczywiście nie mogło zabraknąć kasków, które również występują w kilkudziesięciu różnych wzorach i kolorach.

HULAJNOGI MŁODZIEŻOWE

Co, ja nie dam rady?

Otóż to, na sprzęcie Micro, zaprojektowanym specjalnie z myślą o nastolatkach, zawsze damy radę! To hulajnogi dla młodzieży, które podołają każdemu zadaniu i przetrwają niejedno. W ofercie dla nastolatków znajdziemy między innymi znakomity trójkołowy model hulajnogi balansowej Maxi, dzięki któremu na chodniku możemy poczuć się jak na desce surfingowej. Mamy również szereg modeli hulajnóg freestyle, na których możemy szaleć w skate parkach, czy klasyczny dwukołowy model miejskiej hulajnogi młodzieżowej na każdą okazję, czyli Micro Sprite. Niezależnie jaki model wybierzemy i na który z kolorów się zdecydujemy zawsze dostaniemy świetnie wykonany, trwały i bezpieczny sprzęt. Nawet jeśli jakiegoś modelu nie będzie już w produkcji, firma Micro daje nam gwarancję dostępności wszelkich części zamiennych do hulajnóg dziecięcych, młodzieżowych i hulajnóg dla dorosłych przez 10 lat od momentu wycofania go z oferty.

HULAJNOGI DLA DOROSŁYCH

Bo szybciej i fajniej

Z hulajnogi nigdy się nie wyrasta, natomiast bardzo często się w nią „wrasta”. Z roku na rok przybywa osób, które nigdy wcześniej na niej nie jeździły, a które decydują się zacząć korzystać z hulajnogi mając lat 30, 40 i więcej, czasami o wiele więcej… Niekiedy jest to spełnienie marzeń z dzieciństwa, niekiedy chłodna kalkulacja, podpowiadająca że jedna osoba, która ma do przejechania w mieście 2-3km, w drodze na spotkanie, do biura, czy urzędu, ma o wiele lepsze narzędzie do pokonania tego dystansu, niż autobus czy samochód. Dla nich wszystkich mamy do zaproponowania kilkanaście sprytnie pomyślanych, znakomicie wykonanych, trwałych, lekkich i praktycznych modeli.

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

Przyszłość transportu

Swoją przygodę z elektromobilnością Micro Mobility rozpoczęło od stworzenia we współpracy z firmą Peugeot hulajnogi elektrycznej, która była dodatkiem do modelu 3008 SUV. Wkomponowana idealnie w bagażnik tego auta była świetnym
uzupełnieniem samochodu. Niewiele później, bo w 2015 roku, na rynek trafiła absolutnie unikatowa hulajnoga hybrydowa Emicro One, która jest do dziś jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli elektrycznych dostępnych na rynku. W 2018 roku do tej rodziny dołączają kolejne modele – Condor, Eagle i Falcon. Co ciekawe Szwajcarzy nie poprzestają na hulajnogach. Na rynek trafił już Microlino, czyli elektryczne… auto. Jak widać, Micro Mobility ma jasną wizję przyszłości miejskiego transportu i konsekwentnie ją realizuje.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.