HULAJNOGI ZERO
bogata gama
i dobre parametry

Z TERENOWYM ZACIĘCIEM

Zero 10X

Niedawno mający swoją premierę model od razu został przyjęty ciepło przez klientów. ZERO 10X jest odpowiednikiem koreańskiej dwusilnikowej hulajnogi Dualtron EX, która została z końcem 2018 roku wycofana z produkcji. Lukę po niej postanowił wypełnić Falcon modelem ZERO 10X. To hulajnoga o sporej wadze, która jednak ma uzasadnienie – mamy tutaj naprawdę trwałą konstrukcję, doskonałą baterię, która pozwala przejechać w trybie ECO nawet 80km na jednym ładowaniu oraz znakomity system amortyzacji na przód i tył.

KOMFORTOWA I DYNAMICZNA

Zero 9

ZERO 9 to doskonały kompromis między wyśrubowanymi parametrami a kompaktowymi rozmiarami – ten model jest skonstruowany z myślą o typowym miejskim użytkowniku, który nie potrzebuje mocy i prędkości rzucających na kolana ale jednocześnie oczekuje osiągów wyraźnie lepszych, niż mają do zaoferowania hulajnogi typowo marketowe. ZERO 9 waży 18 kg ale w tej wadze mamy całkiem spory akumulator, dosyć mocny silnik oraz przednie i tylne pompowane koła o średnicy 8.5″, z dobrymi hamulcami tarczowymi na każdym z kół.

MIEJSKI KOMPAKT

Zero 8

Hulajnoga elektryczna ZERO 8 to najbardziej kompaktowy model z całej serii ze stajni Falcona. Jest odpowiednikiem koreańskiej hulajnogi Speedway Mini 4 PRO, choć jest od niej wyraźnie słabsza mocą silnika i zasięgiem.  Singapurski Falcon PEV to nowy w roli producenta gracz na rynku hulajnóg elektrycznych ale bardzo doświadczony jako sprzedawca. Bazując na wielu latach doświadczeń w sprzedaży hulajnóg elektrycznych Falcon postanowił wreszcie stworzyć swoją własną linię hulajnóg. Tak powstała e-hulajnoga ZERO 8.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.