fbpx

HULAJNOGI URBAN
idealne do miasta

NIEMIECKA SOLIDNOŚĆ

Urban Hamburg

Hulajnoga elektryczna Urban #HMBRG to najnowsza odsłona hulajnogi z Niemiec, stworzonej wręcz do jazdy po mieście przez producenta prestiżowej marki Egret. Prosty i niezwykle praktyczny design, duże 10″ pompowane koła, które dobrze poradzą sobie na krawężnikach, porządna amortyzacja a do tego niezawodny i szybki system składania. Silnik o maksymalnej mocy 600W, którego parametry zostały skonfigurowane w sposób zapewniający płynną i stabilną jazdę. Skuteczne hamulce na oba koła oraz oświetlenie z tyłu i z przodu, zapewnią bezpieczeństwo podczas jazdy.

KANDYDATKA NA PIERWSZĄ E-HULAJNOGĘ

Urban Berlin

Hulajnoga elektryczna Urban #BRLN V2 to kolejna wersja hulajnogi niemieckiego producenta. Teraz poddana kilku ulepszeniom w porównaniu z poprzednim modelem, dzięki którym zyskała na trwałości i niezawodności. Jest to idealna wręcz hulajnoga elektryczna dla młodszych użytkowników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tego typu pojazdem. Składana do niewielkich rozmiarów, dosyć lekka i bardzo solidnie skonstruowana.

INNOWACYJNA HULAJNOGA HYBRYDOWA

Urban London

Hulajnoga elektryczna Urban #LNDN to hybrydowa wersja popularnej serii miejskich hulajnóg Urban. Na szczególną uwagę zasługuje minimalistyczny design i doskonałe jakościowo wykonanie wszystkich komponentów. Hulajnoga ta jest jedną z najlżejszych e-hulajnóg na świecie (waży zaledwie 8.4kg), co czyni ją bardzo łatwą w składaniu i transporcie. Urban London na pierwszy rzut oka przypomina hulajnogę klasyczną – ale nic bardziej mylnego, innowacyjny system rozpoznaje siłę, z jaką odpychamy się od podłoża i odpowiednio dozuje wspomaganie. Mamy więc elektryka i klasyka w jednym!

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.