fbpx

HULAJNOGI KAABO
jeśli oczekujesz
od hulajnogi więcej

DA RADĘ W KAŻDYM TERENIE

Wolf Warrior

Marka Kaabo jest nowym producentem hulajnóg elektrycznych, który jednak już dziś zbiera bardzo pozytywne opinie. Uważamy, że w przyszłym sezonie będzie tak samo znana jak Dualtron. Flagowy model Kaabo Wolf Warrior 11+ jest hulajnogą elektryczną zaprojektowaną i skonstruowaną od podstaw. Nie wzorowaną na żadnym sprzęcie dostępnym aktualnie na rynku. Przednie, długie amortyzatory typu upside down, rodem z motocykli sportowych, znakomicie sprawdzają się zarówno w terenie, jak i przy jeździe po asfalcie a moc maksymalna 5400W robi wrażenie na każdym, kto wypróbuje tą hulajnogę.

DWUSILNIKOWY MANTIS

Kaabo Mantis GT

Hulajnoga Kaabo Mantis GT jest skierowana do osób, które szukają mocniejszych wrażeń. Posiada 2 silniki o mocy 1000W, dzięki którym osiąga prędkość nawet do 65km/h, prędkość która na hulajnodze wzbudza naprawdę dużo emocji… Czas ładowania naszego Mantisa GT to 12 godzin (w słabszej wersji 9 godzin). W pełni naładowany akumulator pozwala hulajnodze przejechać aż 100km (w słabszej wersji 70km). Tarczowe, hydrauliczne hamulce z przodu oraz tyłu są wspierane przez system eABS, który sprawia, iż hulajnoga jest bezpieczna i stabilna.

JEDNOSILNIKOWY MANTIS

Kaabo Mantis

Jednosilnikowy Mantis to jedna z najciekawszych propozycji dostępnych na rynku. Hulajnoga Kaabo Mantis jest jedną z najwygodniejszych hulajnóg elektrycznych. Wygodę zapewniają przede wszystkim przednie oraz tylne amortyzatory oraz duże 10-calowe, pompowane opony. Silnik o mocy 800W pozwala na osiągnięcie prędkości do 30km/h. Czas ładowania naszego Mantisa to zaledwie 6,5 godziny a pozwala to przejechać dystans do 50km. Mamy tutaj także do czynienia ze zwiększonym udźwigiem urządzenia, który wynosi 120kg przy masie własnej 21 kg. Tarczowe hamulce z przodu oraz tyłu są wspierane przez dodatkowy hamulec elektroniczny który sprawia, iż hulajnoga jest naprawdę bezpieczna w użytkowaniu.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.