HULAJNOGI FRUGAL
praktyczne modele
dla każdego

WYMIENNY AKUMULATOR

Praktyczna i lekka

Super lekka hulajnoga elektryczna Frugal. To jeden z najlżejszych modeli hulajnóg elektrycznych na świecie. Ważąca zaledwie 9 kg jest bardzo ciekawą propozycją hulajnogi elektrycznej dla kobiet oraz młodszych użytkowników. Błyskawicznie składana kierownica w połączeniu z niską wagą sprawiają, że Frugal Perfect, to… perfekcyjne rozwiązanie do poruszania się po mieście. Dodatkowym, wielkim atutem tej hulajnogi jest wymienny akumulator litowo-jonowy. Dzięki temu, dysponując zapasowym akumulatorem, nie musimy się martwić o zasięg. Gdy nasz akumulator się wyczerpie po prostu wyczepiamy go jednym kliknięciem i na jego miejsce wpinamy drugi, naładowany do pełna!

SIODEŁKO I BAGAŻNIK

Usiądź wygodnie

Frugal City, to hulajnoga elektryczna, która zdecydowanie wyróżnia się na naszym rynku. Jest to jedyny model, w którym mamy i siodełko i bagażnik. Polecamy osobom, które cenią sobie wygodę podróżowania po mieście i niekoniecznie są przekonane do jeżdżenia na hulajnodze z plecakiem. Dzięki solidnemu bagażnikowi nasze zakupy możemy zamocować bezpiecznie z tyłu a samemu usiąść na wygodnym siodełku i komfortowo dotrzeć do celu. Warto też zwrócić uwagę na bardzo duże jak na elektryczną hulajnogę, pompowane koła z hamulcami tarczowymi oraz spory, bo wynoszący aż 35 km, maksymalny zasięg.

PODRÓŻUJ Z DZIECKIEM

Hulajnoga dwusoobowa

A co jeśli chcielibyśmy udać się na wycieczkę naszą hulajnogą elektryczną ale musimy ze sobą zabrać naszego smyka albo gdy po prostu musimy odwieźć dziecko do przedszkola a samemu udać się do pracy? Doskonałym rozwiązaniem będzie hulajnoga Frugal Youngster. Zamiast bagażnika, jak w modelu Frugal City, mamy zamontowane wygodne siedzisko dla dziecka. Siedzisko od tyłu zostało zabezpieczone oparciem, nie zapomniano też oczywiście o podpórkach na stopy naszej pociechy. W hulajnodze Frugal Youngster zadbano również o bezpieczeństwo, montując w niej skuteczne hamulce tarczowe, przednie i tylne oświetlenie oraz duże pompowane koła, dzięki którym uzyskano też odpowiednio duży prześwit.

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

Złóż i zabierz ze sobą

Jedna z najbardziej praktycznych i udanych konstrukcji w świecie hulajnóg elektrycznych. Może dlatego, że projekt był wzorowany na klasycznej hulajnodze, bez żadnych zbędnych udziwnień. Znakomity, prosty i szybki mechanizm składania kolumny kierownicy, dodatkowo składane również rączki. Niewielka waga a jednocześnie nośność aż 120 kg. Wbudowany tempomat, klasyczny hamulec nożny oraz hamulec elektromagnetyczny z przodu. Do wyboru mamy dwie wersje – Frugal Eco z silnikiem o mocy 250W oraz mocniejszą wersję Frugal Eco Pro z silnikiem o mocy 350W.

RADOŚĆ Z JAZDY

Surfuj po mieście!

Frugal Flexi to jedna z nielicznych trójkołowych hulajnóg elektrycznych. Idealna dla osób młodych duchem, którym nie wystarczy, że przemieszczą się zwinnie i bez korków z punktu A do B ale też chcą z tego czerpać jak najwięcej radości. I taka jest właśnie hulajnoga Frugal Flexi. To typowa hulajnoga balansowa, skręcamy w niej nie za pomocą kierownicy ale balansując ciałem. Wrażenia z jazdy są w związku z tym podobne do jazdy na desce surfingowej, czy na deskorolce. Poza radością z takiej jazdy mamy też bardzo przyzwoite parametry, bo zasięg do 25 km i prędkość do 30 km/h.

MOCNY SILNIK

Sprawdzi się poza miastem

Do wyboru mamy modele hulajnóg elektrycznych Compact oraz Compact Plus. Obydwa modele są wyposażone w wygodne siedzisko, które łatwo jest zdemontować, mają również składaną kierownicę, co umożliwia ich złożenie i przewiezienie w bagażniku auta. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest też możliwość łatwego wyjęcia z podestu akumulatorów, które możemy naładować w domu, samą hulajnogę zostawiając w garażu. Różnica między hulajnogami sprowadza się do kół, w Compact są one nieco mniejsze i mają profil szosowy, w Compact Plus koła mają większą średnicę i wyposażone są w opony terenowe.

SPORTOWA EDYCJA

Jeszcze więcej wrażeń

Model Sport został stworzony na bazie hulajnogi Compact, w przypadku tej hulajnogi mamy jednak aż 4 akumulatory w miejsce trzech, solidne amortyzatory oraz czerwone dodatki, nadające hulajnodze sportowy charakter. Dzięki zwiększeniu ilości akumulatorów zasięg wzrasta do 40 kilometrów. Bez zmian pozostaje możliwość łatwego demontażu siodełka i składana kierownica oraz łatwość wyjęcia z podestu akumulatorów do ładowania.

Wybrane modele

Frugal Eco Pro
Hulajnogi elektryczne
Frugal Eco Pro
2,799.oo zł
Frugal Flexi
Hulajnogi elektryczne
Frugal Flexi
2,789.oo zł
Frugal Sport
Hulajnogi elektryczne
Frugal Sport
2,999.oo zł
Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.