fbpx

HULAJNOGI ETWOW
super lekkie
i super mocne

NAJMOCNIEJSZA W RODZINIE

Etwow V

Hulajnoga elektryczna Etwow V, to oparty o konstrukcję Boostera S+ pojazd z pojemnością akumulatora zwiększoną do 10.5Ah. Dzięki temu nominalny zasięg hulajnogi wzrósł do 40km na jednym ładowaniu. Hulajnoga na całym świecie sprzedała się już w setkach tysięcy egzemplarzy, więc doskonale sprawdzona i dopracowana konstrukcyjnie. To najmocniejszy i najszybszy model w całej rodzinie super lekkich hulajnóg elektrycznych Etwow.

ZWINNA I SZYBKA

Etwow Booster S+

Hulajnoga elektryczna Booster Plus S, to idealny model hulajnogi do poruszania się po mieście. Dzięki dużym kołom, pojemnemu akumulatorowi i mocnemu silnikowi idealnie sprawdzi się nawet podczas dłuższych podróży. Hulajnogę wyróżnia niezwykła dynamika jazdy oraz bardzo wytrzymała konstrukcja. Łatwo składana i ważąca niewiele ponad 11 kg zasługuje naszym zdaniem w pełni na miano ikony miejskiej elektromobilności. Polecamy ją każdemu kto szuka dynamicznej, kompaktowej i niezawodnej hulajnogi elektrycznej.

BARDZO LEKKA

Etwow Booster

Hulajnoga elektryczna Etwow Booster, to oparty o konstrukcję Boostera S+ pojazd z pojemnością akumulatora zmniejszoną do 6.5Ah. Nominalny zasięg hulajnogi to 30km na jednym ładowaniu, a prędkość maksymalna to 30km/h. Hulajnoga przede wszystkim świetna konstrukcyjnie o wadze jedynie 11kg. Prosty i niezawodny mechanizm składania, pełne koła, oszczędzające nam problemów z pilnowaniem ciśnienia i oczywiście zapobiegające przebiciom. Do tego dynamiczny silnik oraz amortyzacja przedniego i tylnego koła. Warto też wspomnieć, że hulajnoga została wyposażona w tempomat oraz w system KERS, który doładowuje akumulator podczas hamowania oraz przy jeździ z górki.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.