fbpx

HULAJNOGI EGRET
jeśli szukasz
najwyższej jakości

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Egret Ten

Hulajnoga elektryczna Egret Ten V3 X to najnowszy i absolutnie topowy model tego niemieckiego producenta najwyższej jakości hulajnóg. Naszym zdaniem Egret Ten to jedna z najlepszych i najbardziej komfortowych hulajnóg elektrycznych na świecie. Prędkość maksymalna 30 km/h i zasięg do 42 km mówią same za siebie. Dzięki mocy maksymalnej równej 800 W hulajnoga jest niezwykle dynamiczna. Jednocześnie, dzięki przemyślanej i dobrze wyważonej konstrukcji, zachowuje ona wyjątkową stabilność podczas jazdy.

hulajnoga elektryczna Egret Eight

PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Egret Eight

Hulajnoga elektryczna Egret Eight to rozwiązanie idealne na miasto! Egret to niemiecki producent najwyższej jakości hulajnóg a jego model Eight to hulajnoga parametrami lokująca go między topowym modelem Ten a bardziej ekonomicznym modelem One. Prędkość maksymalna sięgająca 30 km/h, do 30 km zasięgu na jednym ładowaniu a do tego typowa w przypadku Egreta bardzo wysoka jakość wykonania i jakość użytych materiałów. Bardzo skuteczne hamulce bębnowe na obydwu kołach. Same koła pompowane, o średnicy 8 cali zapewnią komfort jazdy nawet na nierównej nawierzchni.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.