HULAJNOGI EGRET
jeśli szukasz najlepszych
parametrów i jakości

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Niemiecka specjalność

Każdy element w hulajnogach firmy Walberg Urban Electrics został dobrany pod kątem trwałości oraz bezpieczeństwa. Od początku istnienia firma kładła szczególny nacisk na jakość oferowanych klientom pojazdów. Dotyczy to nie tylko marki Egret ale również bardziej ekonomicznej linii hulajnóg Urban.
Solidne wykonanie i wysoka jakość użytych przy produkcji materiałów i komponentów jest nie tylko gwarancją bezpieczeństwa ale również trwałości. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że kupując hulajnogi firmy Walberg będziecie mogli cieszyć się wieloma latami ich bezawaryjnego użytkowania. Polecamy je zwłaszcza osobom, które nie mają w sobie żyłki majsterkowicza i nie są zainteresowane ciągłym dłubaniem przy swojej hulajnodze w celu usuwania pojawiających się co chwilę najróżniejszych drobnych usterek i awarii.

BATERIE NOWEJ GENERACJI

Akumulatory LiFePo4

W hulajnogach firmy Walberg montowane są akumulatory najnowszej generacji, takie same, jakie znajdziemy w produktach Black and Decker, Daimler AG, Fisker Karma. Są to akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe, które są żywotniejszym i bezpieczniejszym wariantem akumulatora litowo-jonowego. Są one o wiele droższe w produkcji od swoich tradycyjnych litowo-jonowych kuzynów ale różnią się od nich dwoma istotnymi parametrami. Po pierwsze są zdecydowanie bezpieczniejsze, ponieważ ich budowa zapewnia im o wiele większą termiczną i chemiczną stabilność. Po drugie są one o wiele trwalsze. Akumulatory LiFePo4 o wiele wolniej degenerują się podczas użytkowania, co pozwala korzystać z nich bez znaczącej utraty parametrów przez 1000, a przy prawidłowym użytkowaniu do 2000, pełnych cykli ładowania. Większa jest też ich żywotność w stanie spoczynku, która wynosi nawet kilka lat.

WYJĄTKOWO DYNAMICZNE SILNIKI

Niech moc będzie z Tobą!

Hulajnogi elektryczne firmy Walberg charakteryzują się jeszcze jedną rzeczą, która powinna się spodobać wszystkim osobom, które cenią sobie dynamiczną jazdę. Większość producentów tak konfiguruje montowane w swoich pojazdach systemy, że silnik nie da nam ani odrobinę więcej mocy ponad określoną w specyfikacji moc znamionową. W większości hulajnóg jest to 250 W, czyli 1/3 konia mechanicznego… Inaczej jest w hulajnogach Egret. Tutaj zawsze w razie potrzeby mamy pod ręką rezerwę mocy, której możemy użyć. Egret One to moc znamionowa 250 W a moc maksymalna aż 700 W, Egret Eight to odpowiednio 350 i 650 W a Egret Ten to 500 i 800 W. Tak, te hulajnogi naprawdę ostro przyspieszają, dzięki czemu jazda nimi po mieście daje nam jeszcze więcej frajdy!

SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW

Hulajnoga dla każdego

Hamburg, w którym firma Walber ma swoją siedzibę, powoli staje się europejskim zagłębiem hulajnogowym. Co roku na rynek wypuszczane są udoskonalane modele hulajnóg elektrycznych, pojawiają się też zupełnie nowe modele. W 2017 roku mieliśmy okazję cieszyć się nową wersją topowej hulajnogi Egret Ten oraz poznać model #BRLN z serii Urban, czyli nowej serii bardziej ekonomicznych hulajnóg elektrycznych od Walberga. Dziś możemy wybierać spośród kilku modeli, zróżnicowanych zarówno pod względem ceny, jak i parametrów jezdnych. To wszystko sprawia, że każdy klient stawiający na pierwszym miejscu jakość znajdzie tutaj coś dla siebie. Firma Walberg nie poprzestaje oczywiście na tym, co mamy dziś. Niebawem możemy spodziewać się dalszego rozszerzenia oferty o kolejne modele, które niewątpliwie znowu będą imponowały i jakością wykonania i swoimi parametrami jezdnymi.

Wybrane modele