fbpx

MINIMOTORS KOREA
najszybsze
hulajnogi świata!

Hulajnoga elektryczna Dualtron X.

DOKONASZ RZECZY NIEMOŻLIWYCH

Dualtron X

Seria Dualtron koreańskiej firmy Minimotors to najszybsze i najmocniejsze hulajnogi świata a X to hulajnoga wymykająca się wszelkim porównaniom, nawet z innymi Dualtronami. Hulajnoga elektryczna Dualtron X to zdecydowanie najpotężniejsza hulajnoga elektryczna na świecie! Parametry X są naprawdę Xtremalne – łączna moc obydwu silników sięga tu bowiem 6720W, ogromny akumulator z ogniwami LG o niesamowitej pojemności 49Ah, co przekłada się na ponad 150km zasięgu oraz prędkość maksymalną 100km/h. Dzięki specjalnie zaprojektowanym 13-calowym szerokim kołom, Dualtron X pewnie utrzymuje stabilność oraz przyczepność, bez względu na podłoże.

PIORUNUJĄCE WRAŻENIA Z JAZDY

Dualtron Thunder

Hulajnoga elektryczna Dualtron Thunder jest następcą świetnie znanego na całym świecie Dualtrona Ultra (wiele osób ucieszy się pewnie, że ten ostatni ciągle jest produkowany). Parametry Thundera są naprawdę piorunujące – łączna moc obydwu silników sięgająca 5400W, ogromny akumulator o niesamowitej pojemności 35Ah, co przekłada się na ponad 100km zasięgu oraz prędkość maksymalną do 80km/h. W nowym modelu producent zadbał o najwyższą jakość materiałów, poprawiona została wodoszczelność hulajnogi oraz izolacja przewodów. Dzięki specjalnie zaprojektowanym 11-calowym szerokim kołom, Dualtron Thunder jeszcze lepiej utrzymuje stabilność oraz przyczepność na każdym podłożu.

DOCENIANY NA CAŁYM ŚWIECIE

Dualtron Ultra

Hulajnoga elektryczna Dualtron Ultra jest zjawiskiem z zupełnie innego świata. Producenci innych hulajnóg chwalą się, że ich pojazd ma moc 1.000W. W Dualtronie Ultra mamy dwa silniki, po 2.700W każdy, w sumie 5.400W… Zasięg do 120km… Prędkość do 80km/h, choć są udokumentowane przypadki jazdy Dualtronem po tuningu z prędkością ponad 120km/h… Filmy na YouTube, pokazujące jak Dualtron jeździ, znajdziecie sami. A jeśli jesteście zainteresowani, jakie inne technologie zastosowali Koreańczycy przy budowie tej hulajnogi to skontaktujcie się z nami, bo naprawdę jest o czym opowiadać! Dwie rzeczy są pewne – Dualtron Ultra na długo pozostanie klasą sam dla siebie a kierowcy wyprzedzanych przez Was samochodów będą musieli zrewidować swoją opinię na temat tego, co może hulajnoga. Ta może naprawdę dużo!

LEKKOŚĆ I MOC W JEDNYM

Dualtron Spider

Założenie przy projektowaniu Dualtron Spider to stworzenie praktycznego miejskiego modelu hulajnogi elektrycznej dla najbardziej wymagających klientów. Mamy tu do dyspozycji dwa silniki o łącznej mocy 3000W co daje prędkość równą prędkości auta w ruchu miejskim. Hulajnoga elektryczna zapewnia zasięg, który wystarczy na załatwienie wszystkich spraw w ciągu dnia, bez konieczności doładowywania akumulatora. Zastosowana bateria 24Ah gwarantuje zasięg do 60km. Po raz pierwszy tak potężna moc i niesamowity zasięg zmieściły się w hulajnodze, której waga nie przekroczyła 20kg!

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.