MINIMOTORS KOREA
najszybsze
hulajnogi świata!

DOKONASZ RZECZY NIEMOŻLIWYCH

Moc będzie z Tobą

Seria Dualtron koreańskiej firmy Mini Motors to najszybsze i najmocniejsze hulajnogi świata. Hulajnóg Dualtron nie da się porównać z żadną inną marką. Ich parametry są wzięte z zupełnie innego wymiaru. Dualtron miażdży osiągami konkurencję. Flagowy model Dualtron Ultra to dwa silniki, po 2700W każdy! Moc, która pozwala na rzeczy absolutnie nieosiągalne dla innych tego typu pojazdów – prędkość do 80 km/h (to nie pomyłka – osiemdziesiąt kilometrów na godzinę…) i zdolność pokonywania wzniesień o nachyleniu do 35° (przypominamy, że kąt prosty, czyli kąt, jaki mamy między podłogą a ścianą w mieszkaniu, ma 90°…). Moc, która w hulajnodze tak naprawdę nie ma żadnego logicznego uzasadnienia. Moc, która po prostu tam jest i czeka, aż zrobimy z niej użytek.

NIESAMOWICIE WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Przejażdżki po parku zostaw innym

Dualtron to konstrukcyjny majstersztyk. Musi nim być, żeby przetrwać jazdę w terenie przy takich parametrach. Dzięki wielu przełomowym rozwiązaniom Mini Motors stworzyło hulajnogi, które marnowałyby się jeżdżąc po parkowych alejkach. Specjalne lotnicze aluminium, poza tarczowymi dodatkowe hamulce elektroniczne, które zapobiegają blokowaniu się kół na piaszczystych i śliskich nawierzchniach. I oczywiście radiator, dzięki któremu nawet podczas jazdy z maksymalnym obciążeniem silnika nie musimy się martwić o przegrzewanie się układów elektronicznych naszej hulajnogi. Dualtron Ultra to sprzęt, który poza niewyobrażalnymi osiągami, oferuje też niezawodność.

ODLEGŁOŚĆ NIE MA ZNACZENIA

Na pewno dotrzesz do celu

Nawet w słabszych modelach Mini Motors, chociażby w hulajnodze Speedway 4, mamy zasięgi sięgające nawet 100 kilometrów! Możliwość pokonania tak ogromnego dystansu to zasługa akumulatorów o ogromnej w porównaniu z innymi hulajnogami pojemności oraz oczywiście zasługa jakości użytych do ich budowy ogniw. W Dualtronach nie znajdziemy baterii nieznanych dostawców, których parametry baterii na papierze nie mają prawie nic wspólnego z ich rzeczywistym woltażem i pojemnością. Tu znajdziemy jedynie Samsunga lub Panasonica i to jedynie topowe ogniwa litowo-jonowe tych marek. Możesz więc śmiało wybrać dowolny punkt na mapie i wyruszyć w drogę. Niezależnie od miejsca przeznaczenia nie musisz się martwić czy uda Ci się tam dotrzeć.

PEŁNA KONTROLA

Dopasuj parametry do swojego stylu jazdy

Hulajnogi z serii Dualtron są wyjątkowe także pod tym względem, że za pomocą panelu sterowania można w nich ustawić prawie wszystkie parametry jazdy, tak aby były one ściśle dopasowane do naszego stylu jazdy. Mamy więc do wyboru 3 tryby stopnia oszczędzania baterii, 6 stopni regulacji siły hamowania, 6 poziomów dynamiki startu. Możemy też sami zadecydować czy chcemy mieć zabezpieczenie przed startem wymagające najpierw odepchnięcia się, czy nie potrzebujemy tego zabezpieczenia, możemy wybrać czy chcemy włączyć, czy wyłączyć funkcję tempomatu. Wreszcie z precyzją do 1% możemy zadecydować ile procent mocy silnika chcemy mieć do dyspozycji!

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.