fbpx

HULAJNOGI DLA FIRM
specjaliści w zakresie
floty firmowej

NAJEM DŁUGOTERMINOWY

Najkorzystniejsze rozwiązanie

Jak działa najem długoterminowy? Stajesz się użytkownikiem hulajnóg na 12 miesięcy. Formalnie ich właścicielem jest firma leasingowa, z którą współpracujemy. Od niej dostajesz 12 miesięcznych faktur, które w całości wrzucasz w koszty firmy. W tym czasie wszelkie ewentualne problemy z hulajnogami bierzemy na siebie my a po roku odbieramy od Ciebie sprzęt. Minimum formalności i zero problemów. Co najważniejsze, sumując wszystkie 12 rat, łącznie zapłacisz o kilkadziesiąt procent mniej w porównaniu z ceną rynkową hulajnogi kupowanej w tradycyjny sposób. Reasumując – dostajesz porządny sprzęt z opieką serwisową o wiele taniej, niż kupując go jednorazowo, wydatki wrzucasz w koszty, masz co roku nowe hulajnogi a do tego szereg dodatkowych korzyści opisanych poniżej.

POMYŚL O PRACOWNIKACH

Praktyczne narzędzie pracy

Jeśli chcesz poprawić mobilność swoich pracowników, to hulajnoga często jest doskonałym rozwiązaniem. Pracownicy biurowi, służby utrzymania ruchu i duże centra logistyczne oraz fabryki, firmy realizujące zabudowy targowe, inkasenci i listonosze, nawet kierowcy TIR – w każdym z tych przypadków hulajnoga elektryczna może być niezwykle pomocna, aby zmęczyć się mniej a jednocześnie zrobić więcej. Naszymi hulajnogami poruszają się dziś na co dzień tysiące ludzi, ceniąc sobie niezwykle wygodę tego rozwiązania i wielką oszczędność czasu.

ZASKOCZ KLIENTÓW

Dodatkowa porcja zabawy

Ośrodki SPA, hotele i kurorty, mariny i kempingi – we wszystkich tego rodzaju miejscach hulajnoga elektryczna będzie się cieszyła wśród Twoich klientów ogromnym powodzeniem. Ten rodzaj transportu nie bez powodu szybko zyskał tak ogromną popularność. Jest ekologiczny, cichy, ekonomiczny, niezwykle prosty w użytkowaniu, w porównaniu z rowerem o wiele bardziej kompaktowy, osiągi dobrych hulajnóg natomiast już dawno nie pozwalają patrzeć na ten pojazd jak na dziecięcą zabawkę. Dla milionów dorosłych użytkowników e-hulajnoga stała się podstawowym środkiem lokomocji i świetną rozrywką.

BĄDŹ SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY

Środowisko to nasze wspólne dobro

Dziś, szczególnie w dużych miastach, mamy nadmiar hałasu i spalin. Tracimy czas, pieniądze i zdrowie, stojąc w korkach i kręcąc się w kółko w poszukiwaniu miejsca do parkowania. Dlatego tak ważny jest rozwój elektromobilności. Dzięki hulajnodze produkujemy mniej zanieczyszczeń i mniej hałasu. Korzystając z niej regularnie oszczędzamy mnóstwo czasu i pieniędzy. Firmowe e-hulajnogi budują pozytywny wizerunek Twojej firmy zarówno wśród klientów, jak i wśród pracowników oraz kandydatów do pracy. Nanosząc na pojazdach swoje logo zyskujesz też dodatkową reklamę.

OBNIŻ KOSZTY

Zyskaj na efektywności

Czy to możliwe – koszty w dół a jednocześnie efektywność w górę? Z dobrą hulajnogą elektryczną to proste. Koszt prądu zużytego do przejechania 100km, przy najbardziej ekonomicznych modelach e-hulajnóg, wynosi 20 groszy… To oznacza, że w cenie filiżanki espresso, Twój pracownik jest w stanie pokonać kilka tysięcy kilometrów! Co więcej, poruszając się ze średnią prędkością około 20km/h, pokonanie dziennie 10km zajmuje 30 minut. Pokonanie tego samego dystansu piechotą to co najmniej 2 godziny. Rachunek jest banalnie prosty – hulajnoga jako narzędzie pracy jest w stanie zwrócić się w kilka miesięcy.

ZAPOMNIJ O PROBLEMACH

Gwarancja mobilności

Elementem każdej transakcji jest oferowana przez naszą firmę gwarancja mobilności. Jeśli cokolwiek pójdzie nie tak i hulajnoga odmówi posłuszeństwa, to niezwłocznie w to miejsce podstawimy sprawny pojazd a uszkodzony odbierzemy do naszego serwisu. Wszystko na zasadzie door-to-door. Twoi pracownicy cieszą się jazdą i pozostają mobilni a my zajmujemy się resztą. W momencie dostawy hulajnóg do Twojej firmy szkolimy też pracowników, aby jazda hulajnogą była nie tylko przyjemna ale przede wszystkim bezpieczna.

NIE MART SIĘ O SKALĘ

Zrealizujemy nawet największe zamówienie

Dzięki naszym doskonałym kontaktom z wiodącymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować szybkie terminy realizacji, korzystne ceny a nawet budowę hulajnóg o indywidualnie dobranych parametrach, nie mówiąc już o czymś tak oczywistym, jak spójność z identyfikacją wizualną Twojej firmy. Jeśli planujesz zakup kilkuset lub więcej hulajnóg elektrycznych skontaktuj się z nami. Poza samymi hulajnogami wspólnie wybierzemy również optymalny dla Twojej firmy model finansowania transakcji i sposób utylizacji zużytego sprzętu.

DODATOWY ZASTRZYK ENERGII

Daj od siebie coś ekstra

Tzw. cool factor, często wyśmiewany, dziś jest coraz ważniejszy podczas rekrutacji. A jak Twoja firma wypada na skali bycia cool? Czy jest w niej tyle pozytywnej energii, aby przyciągała najlepszych kandydatów? E-hulajnoga pomoże działowi HR pokazać Twoją firmę, jako nowoczesnego pracodawcę, który dba o swoich pracowników i troszczy się o środowisko. ZWINNeMIASTO to najlepsze hulajnogi świata, które na skali bycia cool nie mają sobie równych. A gdybyś miał wątpliwości zapraszamy na jazdę próbną, ostrzegamy jednak lojalnie – przejechanie nawet krótkiego odcinka hulajnogą elektryczną silnie uzależnia!

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.