NAJLEPSZE HULAJNOGI
dla dzieci 3-7 lat

MICRO MINI DELUXE

Pierwsza hulajnoga

To jedna z najczęściej kupowanych hulajnóg dla dzieci na świecie. Produkt szwajcarskiej firmy Micro, który podbija serca aktywnych urwisów i ich rodziców już od wielu lat. Hulajnoga Mini Deluxe to świetny pomysł, gdy chcesz aby Twoja pociecha błyskawicznie rozwinęła zmysł równowagi i wyrobiła w sobie nawyk aktywnego spędzania czasu. Niewielka waga, precyzyjne – jak na Szwajcarów przystało – wykonanie każdego detalu, regulowana wysokość kierownicy, zapewnią mnóstwo frajdy dzieciom w wieku od 3 do 5 lat. Mini Deluxe to trwała i bezpieczna hulajnoga trzykołowa, dostępna aż w kilkunastu niesamowitych kolorach.

MICRO SPRITE

Dwukołowy ścigacz

Micro Sprite to bogactwo niesamowitych wzorów i kolorów! Hulajnoga zwraca na siebie uwagę na każdym placu zabaw. Wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, prostym i niezawodnym mechanizmem składania, zaskakująco niską wagą a jednocześnie ogromną wytrzymałością na fundowane jej przez dzieci „tortury”. Jest idealnym następcą hulajnóg balansowych, gdy Twoje dziecko chce się już przesiąść na hulajnogę dwukołową. Dostępna jest też w wyjątkowej wersji Sprite Zrób To Sam, w której dziecko, z niewielką pomocą rodzica, samo może złożyć swoją hulajnogę z kilkunastu odpowiednio przygotowanych elementów zestawu!

MICRO MAXI DELUXE

Następca Mini

Hulajnoga Maxi firmy Micro, to znakomita hulajnoga trójkołowa dla dzieci w wieku od 4-5 lat. Jest ona naturalnym następcą hulajnogi Mini Deluxe, jeśli Twoje dziecko woli cały czas pozostać przy hulajnodze trzykołowej. Taka sama najwyższa jakość wykonania, taki sam mechanizm skręcania balansem ciała, dużo większa nośność i oczywiście większa wysokość kierownicy, która także jest wyposażona w mechanizm regulacji wysokości, aby rosnąć wraz z Twoim dzieckiem. Do wyboru mamy szeroką paletę żywych i świetnie prezentujących się kolorów.

MICRO MAXI DELUXE SKŁADANA

Składana kierownica

Hulajnoga Maxi Deluxe wyposażona w kierownicę, która nie tylko jest regulowana na wysokość, ale również można ją złożyć. Niezawodny i bardzo prosty w obsłudze mechanizm składania i waga zaledwie 3 kg czynią ten model hulajnogi jeszcze bardziej kompaktowym. W stosunku do zwykłej Maxi Deluxe niezmienna pozostaje absolutnie bezkompromisowa jakość wykonania, dzięki której hulajnoga zapewnia dzieciom wrażenia jak podczas jazdy na deskorolce, a jednocześnie większą pewność sterowania i co za tym idzie, większe bezpieczeństwo.

YEDOO MAU NEW

Duże, pompowane koła

Hulajnoga dla dzieci w wieku 4 i więcej lat od czeskiej firmy Yedoo. W najnowszej wersji Yedoo Mau nacisk położono na bezpieczeństwo, znajdziemy tu między innymi bardzo solidną ramę, skuteczny hamulec oraz podest z pokryciem antypoślizgowym. Jak zwykle w przypadku Yedoo hulajnoga została wyposażona w duże, pompowane koła. Dzięki temu sprawdzi się ona doskonale podczas wypadów za miasto, gdzie Twoja pociecha będzie mogła bezpiecznie zmierzyć się z każdym rodzajem nawierzchni.

YEDOO WZOOM NEW

Na wycieczkę za miasto

Yedoo Wzoom to hulajnoga dla nieco starszych i silniejszych dzieci. Jej budowa jest zbliżona do hulajnóg dla młodzieży i osób dorosłych. Taki właśnie był cel, jaki przyświecał Yedoo na etapie jej projektowania. Jeśli Twoje dziecko chciałoby jeździć na hulajnodze takiej samej jak Ty ale jeszcze nie pasuje do niej rozmiarami hulajnoga Yedoo Wzoom będzie doskonałym rozwiązaniem. Duże pompowane koła z hamulcami szczękowymi, wysoki prześwit, zapewniający stabilność podest wyraźnie sugerują, że już czas abyśmy sprawili sobie aktywny, rodzinny weekend na łonie natury. Yedooooo!

KASKI MICRO

Pamiętaj o kasku

Kaski na hulajnogę firmy Micro są naprawdę niesamowite. I nie chodzi nam o to, że to to firma szwajcarska, po której kaskach można się spodziewać najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Tak jest i to jest oczywiste. Zupełnie nieoczywiste jest natomiast nie mające sobie równych bogactwo wzorów i kolorów, spośród których dzieciaki mogą wybierać! Mamy kaski Micro jednokolorowe, wielokolorowe, mniej wzorzyste, bardziej wzorzyste, zawsze natomiast wyjątkowe! Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko to dziewczynka, chłopiec, czy ma 3 latka, czy lat 7, każdy urwis znajdzie tu coś idealnie pasującego do swojego charakteru i swojej pasji.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.