NAJLEPSZE HULAJNOGI
dla dzieci 1-3 lat

MINI2GO DELUXE

Hulajnoga z szufladą

Ten niezwykły pojazd został stworzony przez szwajcarską firmę Micro, która od 1997 roku produkuje świetne jakościowo i piękne wizualnie hulajnogi (nie tylko dla najmłodszych). Na podwoziu hulajnogi Mini Deluxe została zamontowana zabudowa, dzięki której Twój smyk może zabrać ze sobą na wycieczkę parę niezbędnych drobiazgów – sok, misia, lalkę, ulubiony samochodzik, czapeczkę… Praktyczne rozwiązanie, tym bardziej, że po odczepieniu siodełka z szufladą niezwykle szybko i łatwo możemy zamienić hulajnogę Mini2Go w zwykłą hulajnogę.

MINI2GO DELUXE PLUS

Mini2Go plus drążek

Hulajnoga Mini2Go Plus to oczywiście ten sam pojazd, co Mini2Go, dodatkowo został on jednak wyposażony w mocowanie i łatwy do zdemontowania drążek. Dzięki niemu możesz zachować kontrolę (przynajmniej minimalną…) nad swoją rozbrykaną pociechą. Pojazd oczywiście też od szwajcarskiej firmy Micro, oczywiście też z łatwo wysuwaną i pojemną szufladą i oczywiście też bez problemu gotowy do tego aby w mgnieniu oka zamienić się w klasyczną hulajnogę Mini Deluxe.

MINI DELUXE 3W1

Hulajnoga idealna

Bez wątpienia jedna z najlepszych hulajnóg dziecięcych na świecie. Hulajnoga Mini Deluxe 3w1 to świetna kandydatka na pierwszą hulajnogę dla dziecka. W wersji z zamontowanym siodełkiem, którego wysokość mocowania można regulować, nadaje się nawet dla maluszków tuż po ukończeniu pierwszego roku życia! Wyposażona w mechanizm skręcania balansem ciała, już od najmłodszych lat wyrabia ona w dziecku zmysł równowagi oraz cechy motoryczne. Dzięki możliwości zamiany mniejszej kierownicy na normalną kierownicę o regulowanej wysokości hulajnoga ta dostarcza mnóstwa radości dzieciom, nawet gdy skończą już one 3 latka.

G-BIKE LIGHT

Rowerek biegowy

Wyróżniający się na tle innych rowerków biegowych bardzo niską wagą kolejny pojazd szwajcarskiej firmy Micro. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, niezwykle trwały, z regulowaną wysokością kierownicy oraz siodełka. Łatwość poruszania się na tym jeździku sprawia, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się rowerków dziecięcych, co jednak najważniejsze, dzięki znakomitej konstrukcji jest to jeden z tych pojazdów, które dzieci po prostu kochają.

G-BIKE CHOPPER

Rowerek a la Harley

G-Bike Chopper to bliźniacza wersja rowerka biegowego G-Bike Light, w którym zamiast zwykłej kierownicy mamy kierownicę wzorowaną na motocyklach a la Harley Davidson. Jeśli Twój smyk oglądał film Easy Rider lub Pulp Fiction, to jest to niewątpliwie jedyny pojazd, jaki zechce posiadać. Oczywiście żartujemy, mamy nadzieję, że Twoja pociecha na razie nie oglądała żadnego z tych filmów. Natomiast mówiąc poważnie, poza bardzo atrakcyjnym wyglądem G-Bike oferuje trwałość, wyjątkowo niską wagę oraz regulowaną wysokość siodełka i kierownicy. Świetny pojazd dla wszystkich urwisów.

WÓZEK MICRO TRIKE

Sprytne rozwiązanie

Na pierwszy rzut oka pojazd dziwny, który jednak przy bliższym poznaniu staje się najlepszym przyjacielem każdego zabieganego rodzica. Trike, to wyjątkowy wózek dziecięcy firmy Micro, który został zaprojektowany z myślą o robieniu zakupów z dzieckiem. Dzięki niemu naszą pociechę możemy wozić a nie nosić. Sam Trike waży zaledwie 1.9 kg i składa się do bardzo kompaktowych rozmiarów, więc w bagażniku naszego auta zmieści się zawsze, nawet jeśli auto mamy malutkie a zakupy ogromne.

WALIZKA LAZY LUGGAGE

Podróżuj wygodniej

Kolejny praktyczny pomocnik rodzica od szwajcarskiego Micro. Nieoceniony w opinii rodziców często podróżujących z dziećmi. Walizka Lazy Luggage to połączenie lekkiej walizki z wózkiem dziecięcym. Dzięki temu rzeczy naszego smyka podróżują w walizce a samo dziecko podróżuje na niej. Przebrnięcie odpraw lotniskowych jest o wiele wygodniejsze bez dodatkowego bagażu w postaci wózka. Wymiary zewnętrzne Lazy Luggage pozwalają nam zabrać ją na pokład samolotu jako bagaż podręczny a pojemność 18 litrów na pewno wystarczy aby spakować wszystko co najpotrzebniejsze.

KASKI ABUS

Pamiętaj o kasku

Kask na hulajnogę to rzecz absolutnie niezbędna, nie tylko dla najmłodszych dzieci. Niemieckie kaski dziecięce Abus są stworzone dla smyków z obwodem głowy już od 45 cm. Niewielka waga a do tego ekstra moce połączenie wytrzymałej skorupy zewnętrznej z absorbującą wstrząsy powłoką wewnętrzną czynią ten kask nieodzownym dodatkiem do hulajnogi. Kaski Abus są ponadto znakomicie wentylowane a ich najwyższy stopień bezpieczeństwa potwierdzają liczne nagrody oraz wszelkie wymagane certyfikaty.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.