XIAOMI MIJIA m365
dobra hulajnoga
w dobrej cenie

NOWOCZESNY I PIĘKNY DESIGN

Red Dot Award

Xiaomi Mijia m365 jest wyjątkowo piękną hulajnogą. Została ona zaprojektowana zupełnie od podstaw, każdy element został stworzony specjalnie z myślą o tym modelu. W efekcie powstał niezwykle udany wizualnie projekt, ze który zresztą firma Xiaomi otrzymała w 2017 roku najbardziej prestiżową nagrodę branży, czyli Red Dot Award. Ogromnym atutem projektu, jest to, że nie tylko wizualnie prezentuje się on znakomicie ale również z punktu widzenia użytkowego zastosowane w nim rozwiązania świetnie się sprawdzają. Duże pompowane koła, bardzo wygodny podest, prosty i elegancki panel sterowania, oryginalne i skuteczne światła a cała hulajnoga smukła i dobrze wyważona. Nic dodać, nic ująć…

NAPRAWDĘ NIEZŁE PARAMETRY

Wygodna i dynamiczna

Xiaomi Mijia m365 ma do zaproponowania nie tylko świetny design ale także dobre parametry jezdne. Przede wszystkim została ona wyposażona w stosunkowo duże, pompowane koła, które zapewniają nam niezłą amortyzację. Silnik o mocy 250W pozwala nam rozpędzić się do mniej więcej 25km/h a bateria o pojemności 7.8Ah wystarczy na pokonanie dystansu do 30km. Sama hulajnoga jest dosyć lekka i łatwo się składa, dzięki czemu bez problemu możemy ją zabrać do tramwaju, autobusu, metra, czy włożyć do bagażnika auta. Xiaomi Mijia jest też wyposażona w przednie i tylne światło, hamulec tarczowy i e-ABS oraz znany z bolidów Formuły 1 system odzyskiwania energii kinetycznej KERS.

MASZ WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zarządzana z aplikacji

Biorąc pod uwagę bardzo skromny panel sterowania Xiaomi, który składa się tylko z 4 malutkich diod, informujących nas o poziomie naładowania baterii, niezbędne było przeniesienie wszystkich funkcji do aplikacji. Tutaj też Xiaomi stanęło na wysokości zadania. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w użyciu. Za jej pośrednictwem możemy śledzić wszystkie najważniejsze dane dotyczące stanu baterii, prędkości, przebytego dystansu. Przez aplikację możemy także włączać i wyłączać tempomat oraz samodzielnie decydować, z jaką mocą nasza hulajnoga ma odzyskiwać energię, doładowując akumulator podczas hamowania, czy jazdy z górki.

JESTEŚ CZĘŚCIĄ MIEJSKIEJ REWOLUCJI

Szkoda życia na korki

Miasta stają się z roku na rok coraz bardziej zakorkowane. Coraz więcej argumentów przemawia za tym, żeby przy dobrej pogodzie jak najczęściej korzystać z hulajnogi elektrycznej. Jeśli poruszamy się w pojedynkę w obrębie miasta, to jest ona pojazdem idealnym. Nie musimy się martwić o kradzież, bo wszędzie możemy zabrać ją ze sobą, nie płacimy za parking i nie szukamy miejsca do parkowania, nie czekamy na autobus i nie ciśniemy się w nim w godzinach szczytu, gdy już podjedzie na przystanek. Koszt przejechania 1 tysiąca kilometrów elektryczną hulajnogą jest niższy, niż koszt 1 espresso w kawiarni. Do tego zerowa emisja zanieczyszczeń i dzika przyjemność z absolutnie bezwysiłkowej jazdy!

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.