fbpx

Chcesz zostać
naszym partnerem?

ZWINNeMIASTO to lider w sprzedaży hulajnóg segmentu premium. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę wiodących marek hulajnóg elektrycznych, takich jak Dualtron, Speedway, Zero, Kaabo, Egret, Urban, Etwow oraz partnerem firmy Micro. Trzymamy rękę na pulsie, aby nasza oferta była z roku na rok coraz lepsza. Jeśli uważasz, że nasze hulajnogi będą dobrym uzupełnieniem Twojej oferty skontaktuj się z nami.

Wierzymy, że w Polsce jesteśmy dopiero na początku drogi, jeśli chodzi o Urządzenia Transportu Osobistego (UTO). Mamy absolutną pewność, że elektromobilność jest przyszłością miejskiego transportu i że rynek ten będzie bardzo dynamicznie rósł. My sami na przestrzeni ostatnich 2 lat urośliśmy ponad 10-cio krotnie a to dopiero początek…

Poza świetnymi produktami mamy do zaproponowania atrakcyjne warunki handlowe, zaplecze logistyczne oraz serwisowe a także niezbędne szkolenia.

W chwili obecnej szukamy partnerów na Górnym Śląsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Lublinie, Białymstoku, Radomiu, Kielcach, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim.

Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa COOKIES! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.