Blog

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e (72V32Ah)

W tej wersji NAMI w zestawie zyskujesz amortyzator skrętu!

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e 2 (72V28Ah)

Hulajnoga Nami Burn-e została wprowadzona do obrotu w 2021 roku, dlatego w świetle prawa jest ona w pełni legalna. Nami Burn-e LITE->idealna hulajnoga elektryczna     Nami Burn-e LITE-> historia jak z filmu   Pewien człowiek postawił przed sobą ambitne zadanie – stworzyć idealną hulajnogę elektryczną klasy hyper-premium, pozbawioną jakichkolwiek mankamentów. Michael Sha, bo o nim mowa, po zebraniu odpowiedniego doświadczenia, zrezygnował z pracy w Kaabo (jednego z najlepszych na świecie producentów e-hulajnóg) i założył własną firmę. Czy ta ryzykowna […]

26 sierpnia 2022

Apollo Phantom V2 (60V21Ah)

Cisza na planie! Światła! Kamera! Akcja! Kurtyna w górę i burza oklasków! Przed Państwem zjawiskowy fenomen: hulajnoga elektryczna Apollo Phantom V2!

26 sierpnia 2022

Apollo Phantom V2 (52V23Ah)

Powiedzieć, że hulajnoga elektryczna Apollo Phantom V2 jest „trochę lepsza” od konkurencji, to nie powiedzieć nic! Phantom to arcydzieło wykonane kompletnie od podstaw, deklasujące rynkowych rywali!

 

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Egret Pro

Hulajnoga elektryczna EGRET PRO Egret Pro to hulajnoga elektryczna dla użytkownika o wzroście od 1,4m. Konstrukcja hulajnogi sprawia, że dobrze czuje się na niej nie tylko każda dorosła osoba, ale również nastolatkowie. Dzieciom standardowo hulajnóg elektrycznych nie polecamy (zachęcając je do ruchu; jak hulajnoga dla dziecka to klasyczna lub wyczynowa). Pamiętajmy również, że obecnie w polskim prawie hulajnogą elektryczną po drogach publicznych można poruszać się najwcześniej od 10 roku życia (posiadając np. kartę rowerową). W Polsce lepiej niż w Niemczech […]

23 sierpnia 2022

Apollo City Pro 2022

Dwusilnikowa hulajnoga elektryczna Apollo City Pro 2022. Jedyna w swoim rodzaju hulajnoga elektryczna zupełnie nowej generacji! Nieprzebijalne opony, spersonalizowana aplikacja kontrolna, zadowalające parametry i świetne wrażenia z jazdy – te czynniki sprawiają, że hulajnoga Apollo City Pro 2022 wyznacza nowy standard na rynku hulajnóg elektrycznych.

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Ultron T10 V2

ULTRON T10 V2 – ulepszona hulajnoga elektryczna ULTRON T10   Hulajnoga Ultron T10 V2 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy w przystępnej cenie chcą nabyć hulajnogę elektryczną, sprawdzającą się w miejskiej dżungli oraz na łonie natury, gdzie w zasięgu wzroku nie ma żadnych zabudowań. W tym modelu inżynierowie postawili na balans. W ich zamierzeniu T10 miała być mocna, lecz nie masywna. Jakościowa i wydajna, lecz pozostająca w dobrej cenie. Niełatwe zadanie dla producenta. Tym większy ukłon w stronę firmy Ultron […]

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Hero S9

Silnik pozwalający na jazdę do 40 km/h. Bateria, dzięki której przejedziemy do 40 km. Oryginalne i eleganckie wykonanie z troską o jakość.

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Speedway Leger V1,5

Hulajnoga elektryczna Speedway Leger V1,5 jest już dostępna! Speedway Leger przeszedł “update”, dzięki któremu stał się jeszcze lepszą hulajnogą! Teraz do kupienia w promocyjnej cenie!

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker 8H (czerwona)

Kaabo Skywalker 8H będzie doskonałą propozycją dla osób, które zaczynają swoją przygodę z elektryczną hulajnogą. Dostępny kolor CZERWONY!