Blog

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e (72V32Ah)

W tej wersji NAMI w zestawie zyskujesz amortyzator skrętu!

14 marca 2023

Hulajnoga elektryczna Nami Klima Max 60V30Ah

Hulajnoga Elektryczna Nami Klima Max – prędkość, wygoda i niezawodność w jednym Hulajnoga Elektryczna Nami Klima Max to produkt, który łączy w sobie wiele cech, dzięki którym zapewnia wygodną, bezpieczną i szybką jazdę po mieście. Przede wszystkim, hulajnoga charakteryzuje się niezwykłą prędkością, osiągającą nawet do 80 km/h. W połączeniu z dużym zasięgiem do 85 km dzięki technologii odzyskiwania energii, Nami Klima Max staje się idealnym środkiem transportu dla każdego, kto chce poruszać się w miastach szybko i sprawnie. Jednocześnie, solidna […]

1 marca 2023

Hulajnoga elektryczna Nami Klima 60V25Ah

Hulajnoga elektryczna Nami Klima – szybka, łatwa w prowadzeniu, cicha i ekologiczna Hulajnogi elektryczne zyskują na popularności na całym świecie, a to z powodu ich szybkości, łatwości w prowadzeniu, a także ze względu na fakt, że są ekologiczne i ciche. Jednym z najlepszych przykładów takiej hulajnogi jest model Nami Klima 60V 25Ah. Ta hulajnoga jest nie tylko szybka i łatwa w prowadzeniu, ale także posiada wiele zaawansowanych funkcji, które czynią ją jednym z najlepszych modeli na rynku. Poniżej znajdują się […]

26 sierpnia 2022

Apollo Phantom V2 (60V21Ah)

Cisza na planie! Światła! Kamera! Akcja! Kurtyna w górę i burza oklasków! Przed Państwem zjawiskowy fenomen: hulajnoga elektryczna Apollo Phantom V2!

26 sierpnia 2022

Apollo Phantom V2 (52V23Ah)

Powiedzieć, że hulajnoga elektryczna Apollo Phantom V2 jest „trochę lepsza” od konkurencji, to nie powiedzieć nic! Phantom to arcydzieło wykonane kompletnie od podstaw, deklasujące rynkowych rywali!

 

23 sierpnia 2022

Apollo City Pro 2022

Dwusilnikowa hulajnoga elektryczna Apollo City Pro 2022. Jedyna w swoim rodzaju hulajnoga elektryczna zupełnie nowej generacji! Nieprzebijalne opony, spersonalizowana aplikacja kontrolna, zadowalające parametry i świetne wrażenia z jazdy – te czynniki sprawiają, że hulajnoga Apollo City Pro 2022 wyznacza nowy standard na rynku hulajnóg elektrycznych.

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Egret Pro

Hulajnoga elektryczna EGRET PRO Egret Pro to hulajnoga elektryczna dla użytkownika o wzroście od 1,4m. Konstrukcja hulajnogi sprawia, że dobrze czuje się na niej nie tylko każda dorosła osoba, ale również nastolatkowie. Dzieciom standardowo hulajnóg elektrycznych nie polecamy (zachęcając je do ruchu; jak hulajnoga dla dziecka to klasyczna lub wyczynowa). Pamiętajmy również, że obecnie w polskim prawie hulajnogą elektryczną po drogach publicznych można poruszać się najwcześniej od 10 roku życia (posiadając np. kartę rowerową). W Polsce lepiej niż w Niemczech […]

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Hero S9

Silnik pozwalający na jazdę do 40 km/h. Bateria, dzięki której przejedziemy do 40 km. Oryginalne i eleganckie wykonanie z troską o jakość.

20 lipca 2022

Hulajnoga elektryczna Speedway Leger V1,5

Hulajnoga elektryczna Speedway Leger V1,5 jest już dostępna! Speedway Leger przeszedł “update”, dzięki któremu stał się jeszcze lepszą hulajnogą! Teraz do kupienia w promocyjnej cenie!

20 lipca 2022

Hulajnoga MGP MGX Extreme E1

MGX EXTREME E1 dopasuje się do zaawansowanych riderów, którzy planują zostać zawodowcami w swojej dziedzinie.

20 lipca 2022

Hulajnoga MGP VX10 EXTREME

Hulajnoga wyczynowa MGP Origin Extreme jest świetnym, lekkim pojazdem dla riderów od 12 roku życia, którzy stawiają na solidność i sprawdzone rozwiązania.

20 lipca 2022

Hulajnoga MGP VX10 NITRO (white-matt)

Do stworzenia konstrukcji hulajnogi wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości materiały, takie jak stal i aluminium, które zapewnią trwałość na długie lata.

ZOBACZ WIĘCEJ
ZOBACZ PORÓWNANIE