Czy warto kupić hulajnogę NAMI?

Dodano: 20 maja 2022 w kategorii: Hulajnogi elektryczne Autor: zwinnemiasto

Minął ponad rok, odkąd hulajnoga NAMI Burn-E jest dostępna na rynku. Mimo niemałej ceny zainteresowanie tym modelem wciąż rośnie. Dlatego postanowiliśmy przygotować materiał filmowy, w którym odpowiemy na dwa podstawowe pytania: czy NAMI rzeczywiście jest tak wyjątkową hulajnogą i czy jest warta swojej ceny?

Oczekiwania względem hulajnogi elektrycznej NAMI Burn-E Viper były wysokie jeszcze przed premierą. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak hulajnoga wypada po roku, co się zmieniło i czym NAMI wygrywa z konkurencją, zachęcamy do obejrzenia filmu, który dla Was przygotowaliśmy:

 

 

To nie tylko rozmowa o parametrach hulajnogi NAMI typu: silnik, akumulator, koła, zasięg i prędkość… Takie informacje można znaleźć w każdej specyfikacji. My sięgamy zdecydowanie głębiej i poruszamy kwestie techniczne, o których mogliście nawet nie mieć pojęcia!

Jeśli macie wątpliwości, czy warto obejrzeć materiał na YouTube, zasygnalizujemy kilka kwestii, które poruszamy podczas naszej rozmowy o hulajnodze NAMI:

– Co wspólnego ma hulajnoga NAMI Burn-E z samochodami BMW M3 i AUDI RS 4?

– Dlaczego w konstrukcji hulajnogi NAMI pojawiła się rama kratownicowa? Ile waży taka konstrukcja?

– Co daje hydrauliczna amortyzacja z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia? Jak amortyzacja NAMI wypada na tle konkurencji?

– Jak właściwie nazywa się hulajnoga NAMI… i skąd się wzięło zamieszanie z różnymi nazwami?

– Czy system składania oparty o stożek wyznaczy nowy trend w świecie hulajnóg elektrycznych?

– Co się zmieniło w hulajnodze NAMI w ciągu roku? Jaki wpływ na modyfikacje hulajnogi elektrycznej NAMI Burn-E mieli użytkownicy… Facebooka?

– Komu polecamy hulajnogę NAMI… a komu odradzamy?

To oczywiście tylko garstka ciekawostek. Wiele innych znajdziecie w przygotowanym materiale. A już niedługo zaprezentujemy Wam odcinki, w których szczegółowo omówimy dwa kolejne wyróżniki hulajnogi NAMI: amortyzator skrętu i wszelkie możliwości, jakie kryje w sobie wyświetlacz.

Zapraszamy do oglądania!

ZOBACZ PORÓWNANIE