Hulajnoga NAMI RS – zapowiedź

Dodano: 6 maja 2022 w kategorii: Hulajnogi elektryczne, Tuning Autor: zwinnemiasto

Hulajnoga NAMI RS

Czym jest NAMI RS? Czy taka hulajnoga elektryczna powstanie, powstaje lub już powstała? Jakie ma parametry? Czy to nowość? Edycja limitowana? Ostatnio słyszymy coraz więcej podobnych pytań, więc postawiamy nie trzymać tego dłużej w tajemnicy! 
Oficjalnie możemy powiedzieć, że hulajnoga elektryczna NAMI RS to nie mit ani legenda. Ta hulajnoga faktycznie powstała! 
Jest to kolejny autorski projekt Krzysztofa Michalskiego ze Zwinnego Miasta. Bazą do stworzenia NAMI RS, była hulajnoga elektryczna NAMI Burn-E Viper. Została gruntownie zmodyfikowana i przerobiona na wersję wyścigową, przeznaczoną na tor!
Co się zmieniło? Naprawdę dużo! Wprawdzie nie udało nam się utrzymać powstawania NAMI RS w całkowitej tajemnicy, ale teraz jeszcze nie zdradzimy zbyt wielu szczegółów. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o hulajnodze NAMI RS i zdobyć kilka informacji jeszcze przed premierą, śledźcie nasze media społecznościowe (Instagram, YouTube, TikTok, Facebook). W najbliższych dniach będziemy tam publikować materiały z postępu prac. 
Próżno szukać podobnej hulajnogi. To jedyny egzemplarz w Polsce… i na świecie

Oficjalna premiera hulajnogi NAMI RS będzie miała miejsce w najlepszej możliwej scenerii: podczas zawodów Pit Bike w Toruniu, które odbędą się w weekend 21-22 maja. Kilka dni później, materiały z premiery udostępnimy w internecie.  

Przy okazji możemy się Wam pochwalić, iż zostaliśmy oficjalnym sponsorem Teamu 66RacingTeam który bierze czynny udział w zadowach Mistrzostwach Polski PitBike SM oraz Pucharze Polski BitBike SM. Team 66RacingTeam napędzamy wspólnie z zaprzyjaźnionym partnerem 66Projekt.pl

ZOBACZ PORÓWNANIE