Dlaczego powstało Zwinne Miasto?

Dodano: 14 marca 2021 w kategorii: Hulajnogi elektryczne Autor: zwinnemiasto

“I fell in love with the city”… Cytując słowa przeboju Brodki, wiele, wiele lat temu, zakochaliśmy się w mieście. Ale nie w takim:

Ale w takim:

Po to powstało Zwinne Miasto. Żeby pomóc Wam czerpać radość z miasta i z poruszania się po nim. Wierzymy, że radość z poruszania się po mieście jest możliwa, choć dziś dla każdego, kto jeździ po mieście autem albo komunikacją miejską, zabrzmi to niedorzecznie.

Wierzymy, że najlepszą drogą do tego, aby jazda po mieście dawała radość, są lekkie osobiste pojazdy elektryczne. W tej szerokiej kategorii pojazdów stawiamy oczywiście na hulajnogę, ponieważ to ona jest naszym zdaniem najbardziej praktyczna, choć nie zamykamy się na inne, równie zwinne, pojazdy.

Jesteśmy ideowi ale nie jesteśmy rewolucjonistami. Nie chcemy nikomu wmawiać, że hulajnoga zastąpi auto. I tak nikomu, kto jedzie po większe zakupy albo odwozi dzieci do przedszkola nie wmówimy czegoś równie absurdalnego. Chcemy natomiast jak najwięcej osób przekonać do tego, że w bagażniku auta zawsze warto mieć hulajnogę. Warto ją też mieć pod ręką, gdy korzystamy z komunikacji miejskiej. Bo hulajnogą i najtaniej i najbardziej ekologicznie a często też najszybciej.

Swoją misję ulepszania miast, poprzez przesadzenie ludzi na hulajnogę, traktujemy poważnie a to niesie za sobą kilka praktycznych konsekwencji dla naszego asortymentu:

a) hulajnogę traktujemy nie jak dziecięcą zabawkę, ale jako pełnoprawny środek transportu, który oszczędza pieniądze, czas i pozwala dłużej cieszyć się lepszym zdrowiem i taki właśnie sprzęt stanowi główną część naszej oferty, nie pojazdy o zabawkowej konstrukcji i śmiesznych parametrach,

b) aby przekonać jak najwięcej osób do tego, że hulajnoga sprawdza się jako środek transportu musimy mieć w ofercie hulajnogi, które naprawdę dają radę. W konsekwencji jedynie taki sprzęt oferujemy, dziękując tym samym wszelkim typowo marketowym wynalazkom, gdzie “cena czyni cuda”,

c) w naszej ofercie nie znajdziecie też przypadkowych producentów, za którymi nie stoi nic poza chęcią wciśnięcia klientom paru tysięcy sztuk naprędce skleconych hulajnóg, wyprodukowanych tylko i wyłącznie dlatego, że hulajnogi stały się modne,

d) nasz dobór produktów nie jest determinowany przez poziom naszej marży ale przez to, jaką pojazd ten daje radość z jazdy i jak ciekawy jest on technologicznie / konstrukcyjnie. Wolimy Wam pokazać coś, co jest naszym zdaniem super cool i mniej zarobić, jak zawalić nasz sklep najbardziej nawet marżowymi ale nudnymi i kiepskimi produktami.

Podsumowując — nie wciskamy klientom szajsu a pokazujemy to, co naszym zdaniem prezentuje realną wartość. Taką drogę wybraliśmy i jej zamierzamy się trzymać. I właśnie dlatego w naszym salonie znajdziecie najlepsze hulajnogi świata! Elektryczne i klasyczne.

Dla tych, którzy mają luz:

Dla tych, którzy muszą podjechać te kilka kilometrów ale wolą na siedząco:

Dla tych, którzy muszą podjechać kilka kilometrów ale wolą na stojąco:

Dla tych, którzy mimo upływu lat nadal są i planują pozostać szaleni:

Dla małych:

Dla nieco większych:

Dla dużych:

Dla dużych o sportowym zacięciu:

Życzymy Wam wszystkim, abyście mieli w sobie mnóstwo radości z miasta i jeszcze więcej radości z poruszania się po nim.

Na Wasze pytania i komentarze czekamy na profilu www.facebook.com/zwinnemiasto oraz pod adresem zwinnemiasto@gmail.com.

Have Fun!

ZOBACZ PORÓWNANIE