YEDOO ALLOY
hulajnogi
w wydaniu PRO

SUPER MOCNA RAMA

Lekka i bardzo odporna

Została wykonana w całości z najwyższej jakości aluminium. Jest skonstruowana w oparciu o wielokomorowe profile, które są niezwykle odporne zarówno na naprężenia podłużne, jak i poprzeczne, co zapewnia jej niezrównaną trwałość. W miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia rama została dodatkowo wzmocniona spawami. W efekcie powstała bardzo sztywna konstrukcja, która jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Opływowe kształty całej ramy to dodatkowy jej atut, który przekłada się na jeszcze większą prędkość. Linia Alloy została zaprojektowana ze szczególnym uwzględnieniem zasad ergonomii, tak aby nawet stukilometrowa wycieczka była przyjemnością. Z hulajnogami Yedoo Alloy zawsze stać nas na więcej, niż nam się wydawało.

KONSTRUKCJA PODESTU

Ergonomiczny i wytrzymały

Podest w hulajnogach z serii Alloy jest wyjątkowy. Tak samo, jak w przypadku ramy, jest on wykonany z wielokomorowych profili aluminiowych. Dzięki temu jest niezwykle sztywny i trwały. Szczególnie wzmocniona została czołowa część podestu, która jest najbardziej narażona na kontakt z kamieniami, czy różnego rodzaju nierównościami podłoża. Dodatkowo, dzięki unikatowej konstrukcji tylnego widelca, możemy zamontować nasz podest z większym lub mniejszym prześwitem, zależnie od tego, po jakim terenie się poruszamy. Istnieje też możliwość skonfigurowania górnej części podestu według jednej z siedmiu kombinacji wykończenia antypoślizgowego, wedle naszych indywidualnych preferencji. Dolna część podestu, która ma trapezoidalny kształt, również została zaprojektowana z myślą o odporności na uszkodzenia i bezpieczeństwie podczas pokonywania ostrych zakrętów w trudnym terenie.

KOŁA, OPONY I HAMULCE

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasze bezpieczeństwo podczas jazdy hulajnogą zależy w dużej mierze od budowy kół, jakości opon oraz sprawności zamontowanych hamulców. W żadnym z tych trzech kluczowych elementów hulajnóg z serii Alloy firma Yedoo nie poszła na kompromis między jakością i ceną. Zdecydowanie postawiono na jakość kosztem wyższej ceny użytych części. Hamulce Tektro Caliper to światowa ekstraklasa. Koła z piastami Novatec, wyposażonymi w łożyska odporne na pył i wodę, to gwarancja bezproblemowego wieloletniego używania hulajnogi w najtrudniejszym terenie. Opony marki Kenda, ze specjalną kevlarową powłoką antyprzebiciową, to pewność, że uda nam się bez problemu pokonać każdą trasę, nawet o bardzo złej nawierzchni.

DOPRACOWANE DETALE

Dbałość o każdy szczegół

Wystarczy rzut oka na hulajnogi z serii Alloy aby od razu przekonać się, że nawet najdrobniejszy ich element został dokładnie przemyślany pod kątem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Rękojeść kierownicy została pokryta specjalnym materiałem aby zapewnić lepszy uchwyt, tak samo zostały też wykończone rączki dźwigni hamulców. Mamy też specjalne zakończenie rączek kierownicy, które ułatwiają lepsze ułożenia ciała podczas szybkiej jazdy. Kolejny praktyczny element to wyposażenie podestu w uchwyt, który pozwala wygodnie złapać hulajnogę podczas przenoszenia lub unieść ją na chwilę, zahaczając o uchwyt butem. W Alloy mamy też wpuszczone w ramę linki hamulcowe oraz zintegrowaną z podestem nóżkę do parkowania hulajnogi. Liczne akcesoria dopełniają obrazu Yedoo Alloy, jako jednych z najlepszych profesjonalnych hulajnóg na świecie.

Wybrane modele